RELIGIA

Oto siła modlitwy! Uwierz, a doświadczysz CUDU

Dwaj wolontariusze akcji 40 Dni za Życiem spotkali pod kliniką aborcyjną kobietę. Była ona przerażona i bardzo nieszczęśliwa. Za chwilę miała dokonać aborcji dziecka poczętego w wyniku napaści seksualnej.

„Ona była bardzo zraniona i przekonana, że aborcja to jedyne rozwiązanie w sytuacji, w jakiej się znalazła” – cytuje portal LifeNews.com lokalnego koordynatora akcji 40 dni za Życiem.

 

Napotkani wolontariusze oferowali kobiecie pomoc, modlitwę, wsparcie, ale jej nic nie przekonywało. Nadal uważała, że jedyną opcją dla niej była aborcja. Dlatego po rozmowie z wolontariuszami weszła do kliniki aborcyjnej. Ci zaczęli się wówczas jeszcze bardziej za nią modlić. Życie jej dziecka oddali w ręce Boga.

 

Jakie było ich zdumienie, gdy po godzinie ujrzeli wychodzącą z kliniki tę samą kobietę. Jak się okazało, już na miejscu zrezygnowała z aborcji. Kiedy pielęgniarki przygotowywały ją aborcji, nie mogły znaleźć żyły, w którą mogłyby się wkłuć. Dla kobiety był to ewidentny znak. „Ona to odczytała jako znak od Boga, on nie chciał, żeby ona zabiła swoje dziecko”.

 

Tego samego dnia wolontariusze modlący się pod kliniką aborcyjną jeszcze raz doświadczyli sensu tej modlitwy. Kolejna kobieta, która miała mieć aborcję, wybrała życie dla swojego dziecka.

 

„Co by się stało, gdyby za te matki nikt się nie modlił?” – zastanawia się wolontariusz akcji 40 Dni za życiem. „Ich życie mogłoby się przecież potoczyć zupełnie inaczej”.  

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

Wizjonerka z Fatimy ostrzega… To już czas ostatniej walki!

Tego musisz dowiedzieć się o Medjugorie! Właśnie przemówił abp Hoser: "to wszystko jest…"

Redakcja malydziennik

UWAGA! W Polsce powstała Polska Tarcza Antydemoniczna!

Redakcja malydziennik
Ładuję....