Oto "jeden z największych DEMONÓW naszych czasów!" Właśnie pochłonął kolejną ofiarę

Ta historia wydarzyła się na Teneryfie, jednak podobne dzieją się blisko nas. Ten demon dotyka bardzo wielu ludzi. Ale możemy z nim walczyć bez egzorcysty.
Na wakacje na Teneryfę wybrała się para z Wielkiej Brytanii. Victoria Smith, 25-letnia dziewczyna, jednak z nich nie wróciła. Jej chłopak relacjonował Daily Mail, że dziewczyna w ciągu dnia postanowiła się odłączyć i zakomunikowała, że wróci na kolację.

 

Do tego jednak nie doszło, bo dziewczyna postanowiła odebrać sobie życie przez powieszenie. Z zeznań dla koronera wynika, że Victoria brała antydepresanty i mówiła, że "cały świat spoczywa na jej barkach". Wcześniej para kupiła jednak dom, miała być tym podekscytowana. Ponadto planowała zmianę pracy z apteki na szpital, gdyż stara wpędzała ją w przygnębienie. Chłopak Victorii uważa także, że była ona towarzyska i zawsze miała przy sobie kogoś. "Nasz związek był silny i szczęśliwy".

 

Koroner James Newman podkreślił, że przyszłość 25-latki rysowała się w pozytywnych barwach. "Choroby psychiczne są jednym z największych demonów naszych czasów. To takie "marnotrawstwo" bardzo młodego i obiecującego życia" - podkreślił. W przypadku stwierdzenia depresji u bliskich należy starać się spędzać z nimi jak najwięcej czasu, nie izolować, a przede wszystkim udać się do specjalisty. Pisaliśmy o tym między innymi tu.Autor: mm

Źródło: wprost.pl

16:17 11 października 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie