Oto jaka jest rola mężczyzny w kościele! ZOBACZ!

- Mężczyźni czuli się najlepiej "pod chórem". Wydaje mi się, że to się zaczyna coraz bardziej zmieniać. Mężczyźni chcą pracować nad sobą, formować się i wypełniać Kościół też w pierwszych ławkach - mówił Wojciech Łapiński w salve tv.
Mężczyźni czuli się najlepiej "pod chórem". Wydaje mi się, że to się zaczyna coraz bardziej zmieniać. Mężczyźni chcą pracować nad sobą, formować się i wypełniać Kościół też w pierwszych ławkach - mówił Wojciech Łapiński. Nasz kościół jest kobiecy, stąd też wiele inicjatyw, które wychodzą na przeciw potrzebom mężczyzn. Tak jak właśnie nasza wspólnota Only For Men - dodawał.


Jak podkreślał, "każdy przyjeżdża na takie spotkania z problemem". Najczęstszy problem mężczyzn jest  związany ze sferą seksualną. Podczas takich spotkań mężczyźni mogą sobie te rzeczy przepracować. O to chodzi, żeby człowiek wrócił do rodziny zmieniony - stwierdził


Gość Tematu Dnia odniósł się do tego, czy modlitwa różańcowa jest również dla mężczyzn: Staram się regularnie modlić na różańcu. Jest to dla mnie modlitwa, która uspokaja, wycisza i pozwala się zatrzymać - mówił. Ks. Dominik jest też dla mnie autorytetem, czy to w dziedzinie duchowości, czy własnego rozwoju (...) Ks. Dominik mówi o bardzo wielu trudnych sprawach m.in. o cierpieniu- podkreślał.
 
 


Autor: ser

Źródło: salve.tv

7:15 4 listopada 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie