POLITYKA

Orban wieszczy: 2017 rokiem wielkiego buntu

W roku 2016 doszło do wielkiego buntu przeciw globalizmowi i jego elitom – mówił premier Węgier Victor Orban. I dodawał, że bunt ten będzie się rozszerzał w roku 2017.

– Jestem przekonany, że rok 2017 będzie rokiem buntu. Czy globalistom uda się go zatrzymać, to inna sprawa – zaznaczył węgierski polityk. I dodał, że w przyszłym roku odbędą się wybory w Niemczech, Holandii i we Francji. – Wiele rzeczy może się zdarzyć – mówił. 

 

Orban podkreślał, że ludzie mają już dość politycznej poprawności, stygmatyzacji ludzi samodzielnie myślących, a przede wszystkim naruszania suwerenności i wolności państw i prób przymuszania ich do przyjmowania zewnętrznej polityki azylowej. – I dlatego mówię, że rok 2017 będzie rokiem buntu – zaznaczył. 

 

Pytany o to, że ruchy, do których się odwołuje mają w różnych kwestiach różne poglądy powiedział, że w tej walce kluczowa jest wolność, a także przywiązanie do swoich narodów, które chcą uczynić na powrót wielkimi. – Ameryko, jakie jest Twoje przesłanie? – pytał retorycznie. I odpowiadał: „uczyńmy Węgry znowu wielkimi”.

Źródło: JihadWatch

Komentarze

Zobacz także

Nawet Kim Dzong Un w strachu! TA broń może zniszczyć Koreę

Redakcja malydziennik

Ile kosztuje utrzymanie jednego więźnia? Często wiecej niż zarabiasz

Redakcja malydziennik

Negatywne skutki 500+? Według ekonomisty to fakt, że matki poświęcają się wychowaniu. Głupota ekonomistów nie zna granic!

Redakcja malydziennik
Ładuję....