On zabił jej syna, a ona okazała mu prawdziwe MIŁOSIERDZIE!

You Tube
Matka Waltera Scotta, czarnoskórego mężczyzny, który został zastrzelony przez policjanta w 2015 roku, okazała zabójcy prawdziwe miłosierdzie. Wybaczyła mu i zapewniła o modlitwie w jego intencji.
Michel Slager, policjant, który zastrzelił w 2015 roku Waltera Scotta, został ostatecznie skazany na 20 lat więzienia. Matka ofiary powiedziała: "Przebaczam Michaelowi Slagerowi, przebaczam ci”.  Dodała, że będzie modliła się za niego, by ten pozwolił przyjść Jezusowi do jego życia”. Po tych słowach skazany policjant otarł z oczu łzy i powiedział”: "Przykro mi".

 

Strzelanina, w wyniku której zginął nieuzbrojony czarnoskóry mężczyzna, wywołała ogólnonarodowy protest i debatę na temat brutalności policji oraz rasizmu.

 

Pięćdziesięcioletni Scott został postrzelony w plecy co najmniej sześć razy, gdy uciekał przed Slageriem.  "To tragedia, która nie powinna się wydarzyć" - powiedział, wydając wyrok, amerykański sędzia David Norton.

 

Slager przeprosił rodzinę Scotta. „Przez moje działanie Walter Scott nie jest już z rodziną i ja jestem za to odpowiedzialny" - powiedział były policjant.

 

Dodał, że jest bardzo wdzięczny za to, że matka Scotta mu wybaczyła. Błogosławi ona także Boga za świadka, który nagrał strzelaninę i opublikował nagranie w Internecie. 

 Autor: gb

Źródło: Christianpost.com/Mały Dziennik

19:03 12 grudnia 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie