Obrzydliwe! Muzułmanie molestowali niepełnosprawną 14-letnią Polkę!

flickr
Gdyńska prokuratura postawiła zarzuty molestowania niepełnosprawnej intelektualnie 14-latki dwóm Algierczykom. Do wydarzenia doszło w lipcu w Gdyni. Mężczyźni, w wieku 24 i 25 lat, właśnie w tym mieście odbywali szkolenie żeglarskie. Natychmiast po swoim ohydnym czynie zostali aresztowani
Grażyna Wawryniuk z prokuratury Prokuratury Okręgowej w Gdańsku poinformowała w piątek o skierowaniu przez Prokuraturę Rejonową w Gdyni aktu oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom, którym zarzuca się "popełnienie przestępstwa o charakterze seksualnym na szkodę 14 letniej pokrzywdzonej".


Oskarżonym zarzucono, iż "wykorzystując bezradność pokrzywdzonej oraz niezdolność do zrozumienia ich zachowania, wspólnie i w porozumieniu doprowadzili ją do obcowania płciowego oraz do poddania się innej czynności seksualnej".Wawryniuk dodała, że oskarżonym grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. W śledztwie Algierczycy nie przyznali się do winy. Na wniosek prokuratora, obaj zostali tymczasowo aresztowani przez gdyński sąd. Czy zboczeńców spotka sprawiedliwość?

Autor: pw

Źródło: rmf24.pl

15:56 30 września 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie