CYWILIZACJA

Nożownik w Gdańsku zabił jedną osobą i w dalszym ciągu się ukrywa!

W środę w godzinach popołudniowych w Gdańsku doszło do ataku nożownika, który zabił jedną osobę i zbiegł. Do tej pory nie schwytano napastnika.

Około godziny 17 w okolicach przystanku przy Trakcie św. Wojciecha w Gdańsku napastnik uzbrojony w nóż podbiegł i zadał mężczyźnie kilka ciosów w brzuch. Ratownicy podjęli próbę reanimacji ofiary, ale pomimo kilkudziesięciu minut starań nie przyniosła ona rezultatu.

 

Radio Gdańsk, powołując się na informacje policyjne, podaje, że ofiarą był 35-letni Ukrainiec. Początkowo nie ujawniono jego tożsamości, gdyż nie miał przy sobie dokumentów, a jedynie kartę bankomatową wydaną na Ukrainie. Policja wspomina także o zatargu między napastnikiem a ofiarą, nie wiadomo jednak, czy była to kontynuacja wcześniejszego sporu.

 

Napastnik po ataku zbiegł w stronę Pruszcza Gdańskiego. Policjanci jego tropem wysłali psa, zaangażowanych w akcję poszukiwawczą jest także kilkudziesięciu policjantów. Wieczorem zakończyło się przesłuchanie naocznego świadka zdarzenia. Radio Gdańsk podało także, że obława, pomimo nie złapania sprawcy, zakończyła się o 22. Dodatkowo jest jeden świadek mówiący po rosyjsku.

Źródło: radiogdansk.pl/ wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Rodziny dziś pokazały siłę!

Redakcja malydziennik

Co ludzie są gotowi zrobić dla lajków? Jak widać idiotów nie sieją, sami się rodzą

Redakcja malydziennik

Makabra tego procesu przeraża: kobieta otrzyma 9.000.000 funtów bo nie mogła dokonać aborcji

Redakcja malydziennik
Ładuję....