CYWILIZACJA

Nowe, szokujące fakty nt. śmierci polskiego podróżnika. Został …

Prokuratura stanu Chiapas podała w piątek, że pochodzący z Niemiec Holger Franz Hagenbusch i Polak, zostali prawdopodobnie zamordowani na tle rabunkowym. 37-letni podróżnik z Polski zginął od uderzenia tępym narzędziem w głowę.
Szef sekcji zabójstw w prokuraturze stanowej Luis Alberto Sanchez powiedział dziennikarzom, że Polak „prawdopodobnie został uderzony w głowę bardzo twardym przedmiotem i to było silne uderzenie”.

W piątek podano pierwsze rezultaty sekcji zwłok. Wykazała ona, że niemiecki kolarz Holger Franz Hagenbusch zginął od strzałów w głowę. Kuli, która spowodowała śmierć 43-latka, nie znaleziono, widać natomiast wyraźnie ślady przejścia kuli przez czaszkę.

Z kolei w przypadku 37-letniego Krzysztofa Chmielewskiego, polskiego podróżnika, z którym kontakt urwał się 19 kwietnia, sekcja wykazała rozległe rany spowodowane ciosem w głowę. Prokuratura uważa, że Europejczycy zostali najprawdopodobniej zamordowani w innym miejscu, a „ich ciała podrzucono w okolice San Cristobal”.

 

Sanchez nie wykluczył, że w przypadku Chmielewskiego cios mógł spowodować oderwanie głowy od korpusu. Zarazem jednak zaznaczył, że mogło do tego dojść z innego powodu.

gsh/media

]

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Pogoda zmieni się NIEODWRACALNIE. Już w tym tygodniu będzie…

Redakcja malydziennik

Tak wygląda RAK! Mąż publikuje zdjęcie chorej żony i apeluje do wszystkich kobiet: „Badajcie się”

Redakcja malydziennik

Walka Charliego się skończyła, ale Alfie wciąż żyje! Poznaj historię chłopca, którego lekarze próbują uśmiercić BEZ DIAGNOZY

Redakcja malydziennik
Ładuję....