POLITYKA

Nowe opłaty za abonament! Płać albo…

Od 1 stycznia 2017 roku opłata za używanie odbiornika radiofonicznego wynosi 7,00 zł za jeden miesiąc. Opłata za używanie odbiornika telewizyjnego lub telewizyjnego i radiofonicznego wynosi 22,70 zł za jeden miesiąc. Abonament trzeba płacić inaczej…

Opłatę wnosimy do 25. dnia każdego miesiąca okresu rozliczeniowego. Obecnie można wnosić opłaty za 2017 rok. Abonament można zapłacić z góry za dowolną liczbę miesięcy. Warto pamiętać, że im większa liczba miesięcy, za które płacimy od razu, tym większa kwota rabatu, którą otrzymujemy.

 

Przypominamy, że wnoszenie opłat abonamentowych za używanie odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych jest obowiązkiem ustawowym. Nie zwalnia z niego opłacanie rachunków za korzystanie z telewizji kablowej czy satelitarnych platform cyfrowych.

 

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Oficer wojska zmienił płeć! Co na to jego przełożeni i podkomendni?

Redakcja malydziennik

Trump dogada się z Putinem? Ma mu sprzedać Ukrainę w zamian za…

Adam Gaafar

Musisz to zobaczyć! Andrzej Duda został przyłapany na… "Jakie są wrażenia? No niebywałe!"

Redakcja malydziennik
Ładuję....