CYWILIZACJA

Nowa robota dla pielęgniarek. Teraz mają dobijać pacjentów

Eutanazizm w Kanadzie przybiera własną postać. I w pewnych kwestiach jest on jeszcze bardziej przerażający niż ten w Belgii czy Holandii.

Absolutną nowością jest na przykład to, że w prowincji Alberta miejscowy rząd uznał, że eutanazje wykonywać może nie tylko lekarz, ale także pielęgniarka. To absolutna nowość i rzecz niespotykana nigdzie indziej.

 

Powodem jest fakt, że prowincja ta jest ogromna terytorialnie i nie wszędzie może dojechać lekarz. Dlatego to pielęgniarka może być realizatorem eutanazji w przypadku osób, które o nią poproszą.

 

Są także inne powody do wprowadzenia zabijania przez pielęgniarki. Otóż szybko okazało się, że jest o wiele więcej chcących być zabitymi niż lekarzy, którzy chcą się przekwalifikować na zabójców. W efekcie trzeba sięgnąć po usługi pielęgniarek. Kanadzie proponujemy także powołanie usługi kata. Zabijanie nie wymaga wykształcenia medycznego.

Źródło: BioEdge

Komentarze

Zobacz także

Dlaczego warto poczekać z seksem do ślubu oraz jak bronić się przed seksualną indoktrynacją!

Redakcja malydziennik

Kpina z wojska: zobacz, jak radzą sobie z żołnierzami imigranci we Włoszech!

Redakcja malydziennik

„To jest taśmociąg”. Kliniki aborcyjne zapewniają, że konsultują kobiety przed aborcją. Ile trwa taka konsultacja? Brytyjskie media sprawdziły. Odpowiedź szokuje!

Ładuję....