Nigdy nie poznał swojej biologicznej mamy. Ale zrobił dla niej coś niesamowitego. ZOBACZ!

Adoptowany mężczyzna z Australii nagrał film, na którym podziękował swojej biologicznej mamie za to, że go urodziła. Nagranie momentalnie rozeszło się po Internecie. Widziało je już prawie 5,5 mln osób.
 

Australijczyk o imieniu Ryan zrobił niesamowitą rzecz. Za pomocą krótkiego filmu podziękował swojej biologicznej mamie za to, że go urodziła. Mężczyzna nigdy jej nie spotkał: „Nigdy nie spotkałam mojej biologicznej mamy. W Dzień Matki zawsze o niej myślę. Ona tak wiele poświęciła, żeby mnie urodzić. Chciałbym ją poznać. Myślę, że byłaby ze mnie dumna”.

 

Ryan urodził się w 1987 roku i jako sześciotygodniowe niemowlę został adoptowany: „Moi rodzice Mandy i Rod po prostu dostali telefon: tu jest dziecko, możecie jutro przyjść i zabrać je do domu”. Mężczyzna niewiele wie o swojej biologicznej mamie, oprócz tego, że na imię miała Julie, mieszkała w przyzakładowym mieszkaniu, kiedy zaszła w nieplanowaną ciążę. Nie czuła się na siłach, by wychowywać dziecko, ale nie chciała go zabijać.

 

Ryan zastrzega, że nie chce włączać się do debaty aborcyjnej. Chce tylko pokazać, że zawsze jest rozwiązanie, bo wiele osób czeka na przyjęcie dziecka, którego biologiczna mama z jakiegoś powodu nie może wychowywać: „Mam wspaniałych rodziców, jestem bardzo szczęśliwy”.

 Autor: gb

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

13:14 11 maja 2017


Popularne

Biskup powiedział prawdę, więc inni biskupi i kardynał…


Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie