RELIGIA

NIEZWYKŁA wizja! Zobacz przepowiednię bł. Taigi, która wkrótce się ma spełnić !

– Na cały świat zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce – przepowiadała bł. Anna Maria Taigi.

Wielu świętych i błogosławionych pozostawiło po sobie wizje ostrzegające przed trzema dniami ciemności, które mają opanować ziemię na krótko przed paruzją, czyli ponownym przyjściem Pana Jezusa. Pisała o nich między innymi bł. Anna Maria Taigi, włoska mistyczka urodzona w Sienie.

 – Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce. Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece – przepowiadała.

Błogosławiona zapisała również wskazówki jak w tych dniach powinniśmy się zachować, aby pozostać przy życiu.

– Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu. W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie.

Mistyczka przepowiada również co nas czeka po dniach ciemności. Jest mowa o nowym papieżu, który zostanie wyłoniony w niespotykany sposób.

– Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła – pisała.

Ciało bł. Anny Marii Taigi nie uległo rozkładowi. Jej relikwie spoczywają w rzymskim kościele św. Chryzogona.

hsj/misyjne.pl

Komentarze

Zobacz także

DRAMATYCZNY APEL porwanego przez islamistów księdza DO PAPIEŻA. „Jako ojciec, zatroszcz się o moje życie”

Redakcja malydziennik

Trudne, ale ewangeliczne słowa Franciszka – ludzie w kwestii sprawiedliwości muszą coś stracić: "wy, dorośli stracicie, aby zyskać"

Redakcja malydziennik

Papież przeprosił ubogich za … chrześcijan!

Redakcja malydziennik
Ładuję....