CYWILIZACJA

Niewiarygodne. To największe ludobójstwo w historii ludzkości. Ponad MILIARD OFIAR!

Te dane mrożą krew w żyłach. Według nowego, przeprowadzonego po raz pierwszy badania, Abortion Worldwide Report na świecie od legalizacji aborcji w ZSRS (w roku 1920 zginęło – zgodnie z prawem – ponad… MILIARD dzieci.

Raport jest pierwsza próbą zebrania oficjalnych danych na temat liczby dokonanych aborcji w 100 krajach świata, w których aborcja jest legalna. Dane obejmują raporty od roku 1920, kiedy zalegalizowano aborcję w Związku Sowieckim. Raport obejmuje tylko tzw. legalne aborcje, czyli takie, które zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującym prawem.  Obecnie prawo pozwala na aborcję w ponad 136 krajach, a w sześćdziesięciu kilku jest ona nielegalna. 

 

Dane podawane przez Abortion Worldwide Report są o wiele niższe, niż te, które podaje Guttmaher Institute. Według danych tej proaborcyjnej instytucji rocznie zabijanych jest na świecie 56 milionów osób, Abortion Worldwide Report obliczyła, że jeśli chodzi o dane oficjalne, to raportowanych jest rocznie 12.4 miliona ofiar aborcji. Nawet jeśli jest ich tylko tyle, to i tak mamy do czynienia z największa Rzezią w historii ludzkości.

Źródło: TPT

Komentarze

Zobacz także

Drukarz kontra działacze LGBT. Obrona wolności, czy łamanie sumienia

Redakcja malydziennik

A jednak coś się dzieje! Cały świat się zbroi za wyjątkiem…

Redakcja malydziennik

Polacy hurtem chcą pracować w … Biedronce, Lidlu czy Ikei!

Redakcja malydziennik
Ładuję....