CYWILIZACJA

NIESAMOWITY, niemiecki przepis na … oczyszczenie tętnic! SPRÓBUJ!

Ten przepis jest stosowany w niemieckiej tradycji od wielu wieków, ten naturalny środek skutecznie oczyści tętnice i będzie hamować zwapnienie. Kuracja ta nie będzie skupiać się tylko na tych konkretnych problemach zdrowotnych, ale pozytywnie wpłynie także na ogólny stan zdrowia.

Składniki:

2 litry wody
4 cytryny ze skórką (o ile to możliwe, organiczne)
1 mniejszy kawałek imbiru

4 ząbki czosnku (nie chiński)

 

Przygotowanie:

Pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić to umyć cytryny i imbir, a następnie pokroić w plasterki i umieść wszystko w blenderze. Następnie obrać czosnek i umieścić go w blenderze z pozostałymi składnikami. Zmiksuj dokładnie wszystkie składniki i przełóż do garnka.

Dodaj wodę i umieść na ogniu., zanim zacznie się gotować, zdejmij z ognia i pozostaw do ostygnięcia. Kiedy ostygnie odcedź syrop i umieść go w butelkach szklanych. Mieszanina ta powinna być przechowywana w lodówce.

 

Jak tego użyć:

Za każdym razem przed użyciem należy syrop wstrząsnąć. Pół szklanki to zalecana dawka, na czczo lub dwie godziny przed posiłkami.
Spożywaj syrop przez okres trzech tygodni, a następnie zrób sobie tygodniowa pauzę. Następnie w razie potrzeby, można powtórzyć cały proces po raz kolejny.

Źródło: opowiastka.com

Komentarze

Zobacz także

Polski lekarz jak spiderman. ZOBACZ jak pomógł osobie potrzebującej!

Redakcja malydziennik

Regularna WOJNA na ulicach Danii: strzelanina przyniosła ofiary. Czy to zamach?

Redakcja malydziennik

Patostreamer SKATOWAŁ swojego KOLEGĘ i wszystko TRANSMITOWAŁ na żywo! Uwaga – drastyczne Video!

M. A.
Ładuję....