CYWILIZACJA

Niesamowity gest MUZUŁMANEK. ZOBACZ, co kobiety zrobiły w Londynie

Muzułmańskie kobiety w geście solidarności z ofiarami ostatniego zamachu w Londynie stanęły na Westminster Bridge i w ciszy trzymały się za ręce.

Kobiety celowo w tym dniu założyły na głowy chusty w kolorze niebieskim. Jak tłumaczyły, niebieski to bowiem kolor nadziei.

 

Fariha Khan powiedziała mediom: „To, co tu się wydarzyło, było dla nas bardzo przykre. Cały czas myślimy o tych ludziach, którzy w momencie ataku znaleźli się na tym moście”.

 

Kobiety wyraźnie potępiły zamach i odcięły się od islamskich terrorystów. "Każdy atak na Londyn, jest atakiem na mnie” – mówiła Sarah Waseem.

 

Inna kobieta dodała, że przyszła na most, by okazać solidarność nie tylko z ofiarami, ale i z zasadami, które zostały pogwałcone.

 

Jeszcze inna mówiła, że jej obecność na moście to taki ważny „mały gest”. „Jestem tu, żeby pokazać, że się nie boimy nadal będziemy chodzić w miejsca, które lubimy. Londyn to moje miasto, Moja obecność na moście to mały gest, ale czyż nasze życie nie składa się z małych gestów?” – pytała kobieta.

 

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Zachód umiera. Ratunkiem tylko Bóg!

Redakcja malydziennik

To są fakty! W austriackich sądach sześciokrotnie wzrosła liczba spraw związanych z terroryzmem

Były satanista nie może zrozumieć, dlaczego chrześcijańscy rodzice pozwalają dzieciom obchodzić Halloween

Redakcja malydziennik
Ładuję....