CYWILIZACJA

Niesamowite! Niemowlę urodziło się z 8 kończynami. Lekarze dokonali CUDU

Siedmiomiesięczny Karam wrócił właśnie do domu. Ostatnie miesiące spędził w indyjskim szpitalu, w którym zespół chirurgów dokonał cudu.

 

Karam urodził się w Iranie. Na świat przyszedł z 8 kończynami. "Kiedy został po raz pierwszy przywieziony do szpitala w Delhi miał zaledwie dwa tygodnie, a jego stan był krytyczny” – wspominali lekarze.

 

Chłopczyk urodził się z czterema dodatkowymi kończynami. „Jedna noga dziecka była krótsza, a druga podzielona na dwie części, które wyglądały jak dwie kończyny. Z brzucha wystawały mu kolejne dwie kończyny – ręka i noga. Normalna noga dziecka była również lekko zakrzywiona”.

 

8 kończyn to pozostałość po rozwijającym się w macicy drugim dziecku, które zostało wchłonięte przez pierwsze. To bardzo rzadkie zaburzenie, które ma miejsce na etapie zarodkowym.

 

Karam został poddany kilku operacjom, które na szczęście zakończyły się sukcesem i chłopiec wrócił już do swojego domu, do Iranu. Rodzice, którzy początkowo byli przerażeni stanem dziecka, są już przeszczęśliwi, że rodzina jest w domu w komplecie. Jego ojciec, Sarwed Ahmed Nadar, ma nadzieję, że syn będzie teraz zdrowo się rozwijał: „To jest nasze jedyne dziecko. Pierworodny jest zawsze wyjątkowy”.

 

 

 

 

 

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

„To nawet gorsze niż prostytucja”. Rosja to raj reprodukcyjny. Tu najłatwiej znaleźć surogatkę! Dlaczego?

Redakcja malydziennik

UWAGA! Znów będzie niebezpiecznie! Szykujcie się na…

Redakcja malydziennik

Mamed Chalidow zatrzymany na zlecenie CBŚ za nielegalne…

Redakcja malydziennik
Ładuję....