CYWILIZACJA

Niesamowita wizja Alana Amesa: Polska ma istotne zadanie w przemianie świata! ZOBACZ JAKIE!

Jak wyglądają wizje Alana Amesa? Jaki jest głos Boga?  Jakie jest przesłanie Boga dotyczące Polski?
– Polacy są wspaniałymi wierzącymi, korzystającymi z sakramentów. Pan Bóg mówi, by nie porzucać wiary, nie zostawić jej. Polska ma istotne zadanie w przemianie świata. Pan Bóg chce błogosławić Polsce – mówił Alan Ames.

– To było jakieś dwadzieścia lat temu. Byłem w najciemniejszym okresie mojego życia. Nie wierzyłem wtedy w Boga, nie chodziłem do Kościoła, ale Jezus dotarł do mnie, przedostał się przez ciemność, w której żyłem – opowiadał swoje świadectwo.

– Jezus powiedział do mnie te trzy wspaniałe słowa „Ja Ciebie kocham” – dodawał.

– Wiedziałem, że w tych trzech słowach zawiera się Boska prawda. Byłem wtedy uzależniony od wielu rzeczy, ale po usłyszeniu tych słów, wszystkie nałogi odeszły – mówił.

– Miałem czterdzieści lat. Pan powiedział mi, że jeżeli będę żył wiarą katolicką, to te doświadczenia będą miały miejsce. Modlę się każdego dnia, bym mógł żyć wiarą. Wizje mają miejsce co kilka dni. Lokucje dzieją się codziennie. To wszystko jest przedmiotem badań kościoła – wyjaśniał Alan Ames.

– Jeżeli miałbym do wyboru wizje, czy chodzenie na Mszę Świętą. Wybrałbym chodzenie na Msze Świętą. Bo choć słyszenie głosu Jezusa jest wspaniałe, to jednak Eucharystia jest czymś o wiele wspanialszym, dlatego że w Eucharystii każdy może doświadczyć Boga w niepowtarzalny sposób, zjednoczyć się z Nim – mówił.

– Głównym przesłaniem jest to, że Bóg kocha wszystkich – podsumował.

Komentarze

Zobacz także

Terroryści chcą używać zakładników jako żywych bomb! Lokalny biskup: "To straszne! Należy to potępić!"

Redakcja malydziennik

Siedem sposobów, jak być zawsze zakochanym

Redakcja malydziennik

Ojciec Leon Knabit w mocnych słowach komentuje zwolenników aborcji

Redakcja malydziennik
Ładuję....