CYWILIZACJA

Niesamowita dziewczyna!!! Nie ma rąk, a także kości udowych. Ale wygrywa… ZOBACZ laureatkę „Mam talent”!

Niesamowita historia. Lorelai (Alberta) Mosnegutu, 14-letnia dziewczyna nie ma rąk, a jej nogi są krótsze, bowiem brak jej kości udowych. A jednak zdobyła serca jurorów rumuńskiego show „Mam talent”.

Gdy weszła na scenę, by zaśpiewać i zagrać jurorzy pytali, jak będzie grała. Ona odpowiedziała, że stopami. A gdy zrobiła to publiczność zgotowała jej owację na stojąco. 

 

 

 

Jej historia jest niesamowita. Biologiczna matka porzuciła ją tuż po urodzeniu, bowiem lekarze nie dawali jej szans na życie. Ale przygarnęła ją Matka Vio, Veronica Parvulescu, rodzic zastępczy. To ona, gdy dziewczynka miała sześć miesięcy wcisnęła jej między palce nóg ołówek i ona cierpliwie uczyła ją mówić i chodzić. To wreszcie jej miłość pozwoliła dziewczynce rozwinąć talent do śpiewu.

 

Dziewczynka chce uczynić świat lepszym przez swoje śpiewanie i przekonuje, że nigdy się nie poddaje. A dla nas to ważna lekcja, bo uświadamia, że każdy ma prawo do życia, każdy czyni świat lepszym, nikt nie może być zabijany, tylko dlatego, że jest inny.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: LifeNews.com/Malydziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

IMGW "przewiduje wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych" na terenie POŁOWY POLSKI

Redakcja malydziennik

Trump idzie jak burza. Teraz zabierze kasę… BRAWO PANIE PREZYDENCIE!

Redakcja malydziennik

Australia. Fala nieprawdopodobnych upałów zabija

Redakcja malydziennik
Ładuję....