Niedawno Shinead O’Connor, a teraz Lady Gaga opowiada, jaką cenę płaci za sukces

You Tube
W poruszającym nagraniu Lady Gaga ujawniła, że mimo sławy czuje się bardzo samotna. Przed samotnością przestrzegał piosenkarkę jej były nauczyciel matematyki, a obecnie chrześcijański ewangelizator.
Były nauczyciel Lady Gagi, ewangelista Chris White, przestrzegał ją, jaką cenę zapłaci za sukces. W filmie „Five Foot Two”, który swoją premierę będzie miał we wrześniu, a w którym Lady Gaga porusza bardzo wiele osobistych wątków. W tym wątek samotności. 

 

Swojemu przyjacielowi styliście Brandonowi Maxwellowi, piosenkarka mówiła: "Jestem sama, Brandon, każdą noc. Ci wszyscy ludzie odejdą, prawda? Zostawią, a potem będę samotna?”. 

 

Przed samotnością, jako ceną sukcesu, przestrzegał piosenkarkę jej nauczyciel matematyki, a obecnie ewangelizator Chris White. To on jej mówił„Stefani, możesz zdobyć sławę i sukces, za którymi tak tęsknisz, ale to nie potrwa długo i nie sprawi, że będziesz szczęśliwa”. 

 

„Widziałem wystarczająco dużo kłopotów i smutków w życiu moich uczniów i ich rodzin, mimo że mieli ogromne bogactwa. To nie była droga do szczęścia. Jaki zysk ma człowiek, który zawojował świat, ale zaprzedał swoją duszę?’” 

 

"Nasze pokolenie zachwyca się sławnymi ludźmi, ale sława może w rzeczywistości przynieść znacznie więcej smutku niż szczęścia”. 

 

Chris White już nie uczy matematyki, teraz zajmuje się ewangelizacją. Ma nadzieję, że Lady Gaga pokona swoją samotność. A może zrobić to tylko w jeden sposób - odnajdując przyjaciela w Bogu.Autor: gb

Źródło: Christianpost.com/Mały Dziennik

15:54 5 września 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie