Niech Bóg błogosławi Donalda Trumpa za te słowa! „Dzięki Wam dziesiątki tysięcy Amerykanów mogło…”

To złe prawo, trzeba je zmienić - tak o amerykańskim prawie aborcyjnym wypowiedział się w przemówieniu skierowanym do uczestników Marszu dla Życia w Waszyngtonie Donald Trump.
- Pochodzicie z wielu środowisk, z wielu miejsc, ale wszyscy przychodzicie tu dla jednej pięknej sprawy: by budować społeczeństwo, w którym życie jest celebrowane, chronione i cenione - mówił Donald Trump. - Marsz dla Życia to ruch zrodzony z miłości - dodał.

 

Prezydent mówił także, że uczestnicy marszu kochają każde życie, ponieważ wierzą, że „każde życie jest święte, że każde dziecko jest cennym darem od Boga”. - Dzięki Wam narodziły się dziesiątki tysięcy Amerykanów, którzy osiągnęli swój pełny potencjał dany im przez Boga. Dzięki Wam - mówił prezydent.

 

Ale najważniejsze słowa padły później. Prezydent podkreślił, że jedno z najbardziej liberalnych na świecie amerykańskie prawo aborcyjne powinno zostać zmienione, bo jest złe. Donald Trump mocno wsparł projekt zakazu późnych aborcji i wezwał senatorów do jego poparcia. 

 

Od początku swojej prezydentury Donald Trump mocno wspiera życie i broni go. A nie ma wątpliwości, że takim osobom Bóg błogosławi.Autor: TPT

Źródło: CatholicHerald.co.uk

18:25 20 stycznia 2018


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie