RELIGIA

Nie wierzysz w piekło? Spójrz na aborcję, eutanazję, homoseksualizm… Co zrobić by z nimi skończyć? Tej rady nie wolno przegapić!

Te słowa niezmiernie mocno brzmią w uszach, ale dobrze, że ktoś je w końcu powiedział. Arcybiskup Salvatore Cordileone z San Francisco wprost stwierdza, że odbicie piekła widać w w aborcji, eutanazji, homoseksualizmie.

Ci, którzy wątpią w istnieje piekło, choć Matka Boża w Fatimie pokazała cały jego horror trójce pastuszków, mogą zobaczyć „żywe odbicie piekła” w aborcji, eutanazji, homoseksualizmie – podkreślił arcybiskup. – Kto ośmieliłby się powiedzieć, że takie okrucieństwo nie jest kpiną z Boga – pytał hierarcha. I podkreślił, że legalna aborcja jest jednym z wielu na ziemi zbrodni ludobójstwa.

 

– To jest atak na niewinne życie ludzkie. Nasza własna ziemia została splamiona krwią niewinnych dzieci, przez to, co stało się epidemią śmierci dotykającą życie w łonie – mówił. Jego zdaniem widzimy także odrzucenie Boga w starszych, którzy są porzucani i skazywani na eutanazję.

 

Jego zdaniem Bóg jest obrażany i wykpiwany także w czasie parad gejowskich, które bluźnią przeciw Boskiemu planowi wobec naszej seksualności. – Bóg jest obrażany na naszych ulicach, a spotyka się to z aprobatą i aplauzem w naszych wspólnotach, a my milczymy – podkreślał. – Ostatnie sto lat historii to żywe doświadczenie piekła – dodawał.

 

Ale to nie wszystko. Arcybiskup prosił także wiernych swojej diecezji, by byli wierni codziennej modlitwie różańcowej, by adorowali Najświętszy sakrament, by podejmowali nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. To wszystko, podkreślał abp Cordileone przyspieszy zwycięstwo Niepokalanego Serca Maryi.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl/LifeSiteNews

Komentarze

Zobacz także

Umierał z Biblią w ręku, głosząc słowo Boże swojemu zabójcy

Redakcja malydziennik

11. Listopada jak co roku Sejm RP zostanie otoczony … Różańcem Świętym!

Redakcja malydziennik

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIE W czasie śmierci klinicznej! ZOBACZ co się działo!

Redakcja malydziennik
Ładuję....