Nie możesz mieć dziecka? NIE MARTW SIĘ! JEDŹ do Sokółki - TAM dzieją się CUDA!

Flicxkr
Wszystkie małżeństwa, które nie mogą mieć dzieci niech szybko jadą na pielgrzymkę do Sokółki. Tam dzieją się OGROMNE CUDA! Oto jeden z nich. ZOBACZ!
Młode małżeństwo przez cztery lata bezskutecznie starało się o dziecko. Ratunku w tej trudnej i bolesnej sytuacji rodzice postanowili szukać w sokólskiej kolegiacie św. Antoniego, gdzie w kaplicy Wieczystej Adoracji czeka Bóg ukryty w Hostii przemienionej w niezwykły sposób. Ich prośba została wysłuchana, jednak nie od razu, wcześniej trzeba było przejść przez „ciemną dolinę”.

 

Pierwsze bowiem dziecko poczęte jesienią 2012 roku już w grudniu zmarło w łonie matki. Rodzice, choć pogrążeni w cierpieniu i poddani tak ciężkiej próbie, nie stracili wiary. „Nasze troski zawierzyliśmy Bogu i Matce Bożej… Jeszcze raz odbyliśmy pielgrzymkę do Sokółki” – pisze matka utraconego dziecka. Ich wiara wydała wspaniałe owoce.

 

We wrześniu 2013 roku poczęło się drugie dziecko. Znów jednak zawisły nad nim ciemne chmury – zagrożenie utraty życia. „To była ciąża zagrożona, na początku wystąpiło krwawienie, co groziło poronieniem. W drugim trymestrze stwierdzono złe ułożenie płodu. W trzecim groził nam przedwczesny poród. I tak ciągle pod górkę. Wszystko to zawierzyłam Panu Jezusowi i Matce Bożej” – pisze matka, autorka świadectwa. I znów wiara matki przeniosła góry.

 

„Pragnę podzielić się dobrą nowiną. Dnia 17.04.2014 roku urodziłam zdrową córkę. – Lenę. Pan Jezus i Matka Boża mogą wszystko” – piszą w świadectwie przeszczęśliwi rodzice.

 

źródło : http://www.naszdziennik.pl

 Autor: sf

Źródło: naszdziennik.pl

14:09 23 marca 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie