Nie daj się zwieść kłamstwom! Aborcja RUJNUJE życie kobiet!

LifeNews.com
Czasopismo „American Physicians and Surgeons” opublikowało wyniki badań dotyczących wpływu aborcji na życie kobiety. Wynika z nich, że bardzo wiele kobiet (74 procent) odczuwało presję lub wręcz zostało zmuszonych do aborcji, a 58 procent twierdziło, że dokonało aborcji, aby uszczęśliwić innych.
Badacze spytali tysiąc kobiet, które dokonały aborcji, czy ten krok w pozytywny sposób wpłynął na ich życie. 53 procent odpowiedziało, że "nie" lub nie udzieliło odpowiedzi. Dr Jane Orient, redaktor naczelna czasopisma, powiedziała „OneNewsNow”, że większość kobiet szukała porady po aborcji: „Przed ciążą, która doprowadziła do aborcji, tylko niewielka liczba kobiet korzystała z opieki psychiatrycznej. Po aborcji zdecydowana większość kobiet szukała pomocy specjalisty, bo nie radziły sobie z emocjonalnymi reakcjami”” - mówi  Orient.

 

Także to badanie potwierdziło znaną już tezę. Aborcja to nie żaden wybór kobiety: "Naprawdę tylko niewielka liczba kobiet, może 20 procent, twierdziła, że ​​nie odczuwała żadnej presji, aby przerwać ciążę. Oznacza to, że ogromna większość kobiet była pod presją kogoś, aby zrobić coś, czego tak naprawdę zrobić nie chciała. Kobiety w pewnym sensie wyraziły zgodę, ale nie było to coś, czego one naprawdę chciały "- powiedziała Orient.

 

Agencja LifeNews pisała o innym badaniu, w którym 64 procent kobiet po aborcji twierdziło, że czuły presję.

 

Liczne badania wskazywały również na związek aborcji z późniejszymi problemami psychicznymi kobiet, w tym depresji, lęków, nadużywania alkoholu i samobójstw. Badanie opublikowane w „British Journal of Psychiatry” dowiodło aż 81-procentowy wzrost ryzyka problemów ze zdrowiem psychicznym wśród kobiet, które dokonały aborcji, w porównaniu do kobiet, które dziecko urodziły. 

 

Badania na temat prowadzone były także przez naukowców z Wielkiej Brytanii, Norwegii, Nowej Zelandii, Australii, Południowej Afryki, USA, Chin i innych krajów. Publikowane były one w prestiżowych pismach medycznych, takich jak: ”Canadian Journal of Psychiatry”, „Bulletin of Clinical Psychopharmacology”, „Journal of Pregnancy” i innych.Autor: gb

Źródło: LifeNews.com/Mały Dziennik

15:30 21 grudnia 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie