CYWILIZACJA

"Nie chcemy tych ludzi – tych zwierząt – na naszych ulicach" – poznaj przełomowe informacje ws. gwałtu w Rimini!

Całe Włochy zbulwersowane są sprawą sobotniego gwałtu w Rimini. Dosadnie mówi o nim policja, a tymczasem Polka rozpoznała wizerunki gwałcicieli.

"Nie chcemy tych ludzi – tych zwierząt – na naszych ulicach. Nie chcemy ich w naszym wspaniałym mieście, mieście, w którym żyjemy i pracujemy. Nikomu nie pozwolimy by robił tu takie rzeczy" – powiedział Maurizio Importa, szef policji w Rimini.

 

Importa potwierdził także, że policja dysponuje wizerunkami czterech mężczyzn. We wtorek rozpoznała ich 26-letnia Polka, która została przez nich zgwałcona. Dodatkowym materiałem jest monitoring z plaży i ślady DNA. Policja poszukuje danych mężczyzn, aby być absolutnie pewną przy zatrzymaniu.

 

Do gwałtu doszło w sobotę nad ranem na plaży Miramare w Rimini na wschodzie Włoch. Około 4 rano czterech napastników dotkliwie pobiło mężczyznę spacerującego z żoną, a kobietę wielokrotnie zgwałcili. Prawdopodobnymi sprawcami są Arabowie z Północnej Afryki, którzy są nielegalnymi imigrantami, prawdopodobnie powiązanymi z handlem narkotykami.

Źródło: wprost.pl

Komentarze

Zobacz także

Skoczył z 14 piętra ze spadochronem. Urządzenie się….

Redakcja malydziennik

Drzewo też człowiek, a nawet bardziej!

Redakcja malydziennik

Skandal! Polka ścigana przez Belgów, bo chroniła dzieci

Redakcja malydziennik
Ładuję....