Nick Vujicic: Nie mógłbym być ateistą. Widziałem takie rzeczy, których nauka nie jest w stanie wyjaśnić

Christian Post
Nick Vujicic, znany na całym świecie ewangelista bez rąk i nóg, wyjaśnił, dlaczego nie mógłby być ateistą. Wszystko zaczęło się od pytania: "Skąd możemy wiedzieć, że miłość Boga jest prawdziwa i skąd Nick ma tę pewność”.
Na tak postawione pytanie, Nick odpowiedział: "Nie mogę pokazać ci Boga, nie mogę pokazać ci anioła, ale jednym z powodów, dla których nie jestem ateistą i jednym z powodów, dla których nie wierzę, że nauka może wszystko wyjaśnić, są cuda i demony, które widziałem na własne oczy”. 

 

"Widziałem 10-metrowe demony, przechodzące przez mój pokój w hotelu w San Francisco. Poczułem obecność demona, zanim on przeniknął przez ścianę”. Vujicic wyjaśnił, że istnienie takich rzeczywistości jak voodoo czy czary, pokazuje, że nauka nie potrafi wszystkiego wyjaśnić. "Istnieje duchowe królestwo" - przekonywał.

 

Wcześniej na Facebooku Vujicic wyjaśnił, że celem jego posługi, jest wyposażenie ludzi w "ręce i nogi Jezusa", aby wiedzieli, że Bóg ich kocha. Przy okazji opowiedział m.in.  o tym, jak był świadkiem, kiedy 400 000 ludzi w jednym miejscu i w tym samym czasie żałowało za swoje grzechy i postanowiło pójść za Jezusem Chrystusem. Działo się to na Ukrainie w październiku zeszłego roku. 

 

"Największe wydarzenie, jakie widział nasz zespół w Life Without Limbs i być może największe wydarzenie w Europie - 800 000 ludzi na ulicach Kijowa! Dziękuję Bogu", napisał wówczas Vujicic na Facebooku.  "400 000 pokutowało za swoje grzechy i rozpoczęło duchową podróż z Jezusem".

 Autor: gb

Źródło: Christianpost.com/Mały Dziennik

14:00 22 stycznia 2018


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie