NAWAŁNICE i BURZE: Jest pierwsza ofiara śmiertelna! Są też ranni!

TV Republika
Nawałnice oraz gwałtowne burze przeszły przez Polskę. Niestety w czwartek 10 sierpnia gwałtowne nawałnice i burze pozbawiły życia jedną osobę a dwie kolejne zostały ranne. TVN24 poinformowało, że do zgonu doszło na rzece Narew w pobliżu Kani Polskiej.
W wyniku nawałnic, które przeszły w czwartek nad Polską jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne - poinformował w TVN24 rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej, Paweł Frątczak.

Są to pierwsze ofiary przez frontu burzowego, który powrócił do Polski po kilkudniowym okresie spokoju. - Ofiara nawałnic to osoba, która zmarła po wywróceniu się łódki na rzece Narew w okolicach Kani Polskiej. - powiedział Frątczak.

Jedna osoba została ranna w wyniku pożaru budynku gospodarczego w województwie wielkopolskim. Drugą osobą, która ucierpiała jest kobieta, uderzona przez upadający element konstrukcyjny budynku w województwie mazowieckim.

Rano w czwartek 10 sierpnia gwałtowne burze i ulewy nawiedziły wiele regionów w kraju. Tyko do godziny 11:00 straż pożarna interweniowała aż 1900 razy, w samym województwie łódzkim miało miejsce blisko 700 interwencji!Autor: kf

Źródło: super express

13:20 10 sierpnia 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie