Nauczycielka uprawiała SEX z czterema uczniami! Z dwoma w tym samym dniu!

contextotucuman.com
Według informacji sądu, nauczycielka sztuki z Arkansas miała uprawiać seks z czterema swoimi uczniami. W tym z dwoma, tego samego dnia.
Jessie Lorene Goline, nauczycielka plastyki z Marked Tree High School w północno-wschodniej Arkansas, miała uprawiać seks z czterema uczniami.

 

Policja stanu Arkansas poinformowała, że 25-latka została aresztowana w środę pod zarzutem napaści seksualnej pierwszego stopnia. Tylko jeden z jej uczniów miał mniej niż 18 lat dlatego nauczycielka usłyszała tylko jeden zarzut. Według informacji portalu Arkansas Online kobieta między styczniem a kwietniem 2016 roku, miała uprawiać seks z dwoma uczniami jednego dnia. Pierwszego przywiozła do swojego mieszkania przed południem. Potem wróciła do szkoły, a po południu przyprowadziła do swego mieszkania innego ucznia z którym również uprawiała seks.

 

Matt Wright, dyrektor okręgu szkolnego Marked Tree School, powiedział, że Goline przyznała się dyrekcji do utrzymywania stosunków seksualnych z uczniami 26 kwietnia. Szkoła natychmiast wezwała policję i zakazała kobiecie wstępu na teren placówki. Szkoła zgłosiła zachowanie nauczycielki do wydziału etyki, Departamentu Edukacji stanu Arkansas. Kobieta została formalnie zwolniona z pracy 19 czerwca.

 

W toku postępowania znaleziono roznegliżowane zdjęcia Jessie Goline na telefonie jednego z uczniów.

 

Goline została zwolniona za kaucją w wysokości 5 tys. dolarów. 31 października rozpocznie się jej proces. Grozi jej od 10 do nawet 40 lat więzienia.

 

W Polsce przypadki pedofilii wśród kobiet należą do rzadkości i są łagodniej karane, w Stanach natomiast jest to na porządku dziennym, a seksualne przestępczynie spotyka często bardzo surowa kara. Na stronie zimbio.com możecie zobaczyć ranking 50-ciu najbardziej zhańbionych nauczycielek, które wykorzystywały seksualnie swoich uczniów. Autor: fk

Źródło: usatoday.com, dailymail.co.uk

12:45 22 września 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie