CYWILIZACJA

Nauczycielka uderzyła ucznia! „To był tylko symboliczny klaps”!

„To był tylko lekki, symboliczny klaps, a nie żadne uderzenie” – mówiła w marcu wychowawczyni, która teraz stanie przed sądem i odpowie za uderzenie dziecka.

Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Marii K. Kobieta odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej uczennicy, za co grozić jej może grzywna, a nawet pozbawienie wolności do roku. Nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 2 w Łapach nie przyznaje się jednak do winy.

Wychowawczyni dała mojej córce klapsa, bo niby chciała wymierzyć sprawiedliwość po kłótni uczennic. Jak tak można potraktować dziecko? – oburza się Katarzyna Klimczuk, mama Zuzi.

Nauczycielka może też stracić prawo do wykonywania zawodu. Jak dowiedział się „Fakt”, kobieta od czasu zdarzenia z lutego przebywa na zwolnieniu lekarskim.

Jak kobieta tłumaczyła całe zajście? Nauczycielka twierdzi, że nie dała dziewczynce klapsa, a jedynie „symbolicznie dotknęła uda” dwóch dziewczynek, które rzekomo się pobiły. Rzecz w tym, że całe zajście nagrały kamery szkolnej świetlicy i widać na nim, że klaps nie był tylko „symboliczny”, jak twierdziła oskarżona.

sjsk/o2

Komentarze

Zobacz także

Kawosze, uwaga na PODRÓBKI! Policjanci przejęli magazyn pełen kawy, która miała być sprzedawana pod znaną marką!

Zmiana czasu nie ma sensu! Posłowie chcą skończyć z przestawianiem zegarków

Redakcja malydziennik

Nauka i wiara – jak ją pogodzić ? ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....