CYWILIZACJA

„Nasze dziecko nie ma mózgu i umrze zaraz po urodzeniu”. Gwiazda futbolu podzieliła się z fanami bolesną wiadomością

Australijska gwiazda futbolu Gary Rohan i jego żona Amie nie spodziewali się tak pozytywnych rekacji po tym, jak oficjalnie powiedzieli, że jedno z ich nienarodzonych bliźniąt umrze zaraz po urodzeniu.

Gary Rohan podzielił się z fanami radosną wiadomością na temat ciąży żony w mediach społecznościowych. Zamieścił na Instagramie piękne zdjęcie swojej żony głaszczącej ciążowy brzuszek. Radość była tym większa, gdyż para ogłosiła, że urodzą im się bliźnięta:  „Zostaliśmy pobłogosławieni dwa razy” – napisał sportowiec. 

 

Ale potem sportowiec napisał coś jeszcze: "Niestety, jeden z naszych pięknych bąbli został zdiagnozowany jako bezmózgowiec” – kontynuował. "Bezmózgowie to stan, w którym część mózgu, czaszki i głowy nigdy się nie rozwija. Nasz mózg jest bardzo wrażliwy, więc aby żyć, musi mieć ochronę. Te dzieci żyją od kilku chwil do kilku godzin po urodzeniu”. 

 

„Dzień, w którym otrzymałam diagnozę dotyczącą naszego dziecka i zostałam poinformowana, że ono umrze najprawdopodobniej w momencie narodzin, był najtrudniejszy w moim życiu” – mówi Amie Rohan news.com.au. Para zdecydowała, że dziecko będzie z nimi do porodu. „Nasze dziecko żyje i może rosnąć do czasu porodu. Niestety zdecydowana większość rodziców, na wieść o bezmózgowiu przerywa ciążę”.

 

"Nasz lekarz przedstawił nam wszystkie opcje. Powiedziałam mu, że to jest podróż, którą otrzymałam, i w sytuacji, w której się znalazłam, będę szczęśliwsza, mogąc nosić to dziecko do czasu rozwiązania”. 

 

Gary Rohan pisał: ”Tak czy inaczej podjęliśmy decyzję. Nasze dzieci są piękne, cenne. Zawsze już będziemy rodzicami bliźniąt. Nasza podróż została troszkę inaczej napisana…”.

 

Rohanowie zostali wręcz przytłoczeni wyrazami szacunku i wsparcia: "W ciągu ostatnich kilku dni to było niesamowite. Poznaliśmy bardzo wiele osób z podobnymi doświadczeniami. To wszystko jeszcze mocniej utwierdziło nas w przekonaniu, że podjęliśmy najlepszą decyzję. Znajduję w sobie siłę, o istnieniu której nigdy się nie podejrzewałam” – mówiła Amie Rohan. 

 

Źródło: LifeNews.com/MałyDziennik

Komentarze

Zobacz także

Przed samą śmiercią Nolan dokonał cudu. O czymś takim jego mama nawet nie śniła

Redakcja malydziennik

Ochotnicza Straż Pożarna ratuje US Army. Wypadek armii amerykańskiej w Polsce!

Redakcja malydziennik

TO JUŻ PEWNE! Znaleziono lekarstwo na raka? ZOBACZ!

Adam Gaafar
Ładuję....