POLITYKA

Nabluzgał na polityków, teraz za to odpowie. Owsiak pod sąd!

Do sądu rejonowego w Słubicach trafił wniosek o ukaranie Jerzego Owsiaka. Miałby odpowiadać za to, że jego wypowiedź na zakończenie Przystanku Woodstock zawierała niecenzuralne słowa.

Na zakończenie Przystanku Woodstock Jerzy Owsiak w swoim stylu postanowil skomentować sytuację polityczną w Polsce. Nie zabrakło tak lubianych przez twórcę WOŚP wulgaryzmów. Owsiak wykrzykiwał więc: ”Pie***lić polityków", "czy macie k**wa serce do ludzi"?. Wulgaryzmy wycelował także w szefa MSWiA, krzycząc ze sceny: "Nie mów mi k***a, że tu jest podwyższone ryzyko, tu w tym miejscu. Kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz!".

 

W związku z tym wystąpieniem do sądu trafił wniosek o ukaranie twórcy Przystanku. Owsiak został wezwany na komendę, gdzie złożył zeznania.

 

Owsiak, cytowany przez fakt24.pl, powiedział, że tuż po zakończenie Przystanku zgłosili się do niego policjanci, by odebrać nagrania z kamer monitoringu, które z powodu uznania imprezy za wydarzenie o podwyższonym ryzyku zostały zamieszczone na ternie, gdzie odbywały się koncerty. 

 

– Monitoring się sprawdził, ale niestety mam poczucie, że również służył również do inwigilacji naszego festiwalu – twierdzi Owsiak.

 

Źródło: rp.pl

Komentarze

Zobacz także

OTO cała prawda o popularnej zabawce Spinner! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Cezary Pazura miażdży czarny protest i …

Redakcja malydziennik

Poznaj wstrząsającą relację ojca, który porwał ze szpitala własne dziecko! Sąd odebrał już prawa rodzicielskie, na ich tropie jest policja, ale…

Redakcja malydziennik
Ładuję....