Na tym nabożeństwie płakali wszyscy, a pastorowi łamał się głos. ZOBACZ!

helloChristian.com
Ponad tysiąc osób uczestniczyło w pierwszym od czasu strzelaniny nabożeństwie w kościele baptystów w Sutherland Springs. To tam szaleniec zabił ponad 20 osób. Pastor Frank Pomeroy łamiącym się głosem mówił o odnajdowanej w ciemności nadziei.
Pierwszy pastor kościoła baptystycznego z Sutherland Springs w Teksasie Frank Pomeroy wyłosił orędzie o przebaczeniu podczas pierwszego nabożeństwa po masakrze. Mówił, że ofiary są z Jezusem Chrystusem. Podczas swojej przemowy pastro ani razu nie wymówił nazwiska mordercy. 

 

"Znałem wszystkich, którzy oddali swoje życie w tym dniu, niektórzy z nich byli moimi najlepszymi przyjaciółmi i była wśród nich i moja córka Anabelle” - mówił Pomeroy. „Nie mam wątpliwości, że dzisiaj tańczą z Jezusem" - dodał. 

 

"Mamy wolność głoszenia Chrystusa, mamy wolność wyboru, a zamiast wybierać ciemność, jak zrobił to jeden młody człowiek, mówię, że wybieramy życie" - powiedział pastor.

 

 

Na nabożeństwie obecny był także senator John Cornyn. "Musimy naprawić ten zepsuty system", powiedział dziennikarzom po nabożeństwie. "Będę domagał się tych zmian”.Autor: gbb

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik,christianpost.com/Mały Dziennik

13:54 14 listopada 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie