Na naszych oczach realizuje się apokaliptyczne ostrzeżenie Matki Bożej. To już końcówka!!!

Bundestag opowiedział się wczoraj za zniszczeniem małżeństwa. Niemcy dołączyły do niechlubnej listy krajów, gdzie istnieje możliwość zawierania czegoś, co w istocie nie istnieje, czyli tzw. małżeństw homoseksualnych.
Nie ma wątpliwości, że na naszych oczach rozgrywa się gigantyczna walka Boga z szatanem. Walka, która w pewnym sensie ma wymiera ostateczny.  Mówiła o tym, powołując się na Matkę Bożą, siostra Łucja z Fatimy, a jej słowa powtarzał kard. Carlo Caffarra. „Ostateczna walka między Panem a szatanem rozegra się o małżeństwo i rodzinę” - mówiła siostra Łucja z Fatimy.

 

Elementem tej walki są decyzje kolejnych parlamentów krajowych, które wprowadzają do legislacji „małżeństwa homoseksualne” zacierając obraz Stwórcy w małżeństwie, promując akty, które są jednoznacznie złe i odrzucając Prawo Boże. Wczoraj Bundestag opowiedział się po stronie szatana. Odrzucił Boga i prawo Boże. To nigdy nie zostaje obojętne w wymiarze duchowym. 

 

Zły, trudno się oprzeć temu wrażeniu, obecnie wygrywa. Kolejne kraje upadają, kolejni ludzie opowiadają się po stronie zła. Ale, warto o tym zawsze pamiętać, choć w pewnym sensie „przemija postać tego świata”, to zwycięstwo należy do Boga. On nie może przegrać. On przez Matkę Bożą, przez Maryję zmiażdży łeb szatanowi. A nam, szczególnie w pierwszy piątek, pozostaje się modlić, zadośćuczyniać Sercu Maryi, odmawiać różaniec i pokutować. My nie mamy siły, by wygrać tę wojnę. Ale Bóg ją ma, a zwycięstwo, jak zawsze, przyjdzie przez Maryję.

 

Tomasz P. TerlikowskiAutor: Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl

16:53 2 lipca 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie