Muzułmanie porównują sytuację w Polsce do sytuacji z Nazistowskich Niemiec!

Muzułmanie mieszkający w Polsce porównują się do Żydów w III Rzeszy i proszą o ochronę polski rząd o ochronę! Zobacz co napisali do Marszałka Kuchcińskiego!
Muzułmanie mieszkający w Polsce obawiając się o swoje bezpieczeństwo zwrócili się do Sejmu z prośbą o podjęcie odpowiednich działań mających na celu ochronę mniejszości muzułmańskiej na terenie naszego kraju.

 

Na ręce marszałka Kuchcińskiego trafiło pismo, w którym muzułmanie napisali:

 

„Wysoce nierzetelny przekaz medialny dotyczący islamu, który przybrał niesłychaną dotychczas skalę, budzi ogromny niepokój wśród muzułmanów. Ten bezprecedensowy i narastający atak przywołuje na myśl sytuację społeczności żydowskiej na terenie przedwojennych Niemiec. Dalsze przedmiotowe wykorzystywanie islamu w debacie politycznej i utrwalanie postaw antymuzułmańskich w przekazie medialnym w celu osiągnięcia korzyści politycznych może doprowadzić do niezwykle niebezpiecznej eskalacji – mających już miejsce – postaw ksenofobicznych względem muzułmanów. Powyższe w konsekwencji może doprowadzić do ataków na społeczność muzułmańską w formie przemocy fizycznej. Już dziś zauważamy wzrost agresji werbalnej oraz incydentów ukierunkowanych na naruszenie nietykalności cielesnej wyznawców islamu oraz dewastacji ich miejsc kultu”.

 

Skoro oni są rzekomo w sytuacji Żydów, to my Polacy przywodzimy im na myśl... no właśnie kogo? Nazistów? Reduta Dobrego Imienia powinna pozwać tych buńczucznych ludzi, bo ich list między wierszami szkaluje Polskę. Zamiast się cieszyć, że mogą żyć w Polsce, która uchodzi za najbezpieczniejszy kraj europy jeszcze bezczelnie insynuują jakieś obrzydliwe rzeczy.

 

Co jest nierzetelne w przekazie medialnym o islamie i zdziczeniu muzułmanów? Czy to, że kilkunastu muzułmańskich nastolatków w Maroku zgwałciło zbiorowo osła chorego na wściekliznę? Czy to, że od dwóch lat cała Europa jest świadkiem erupcji muzułmańskiej nienawiści i zezwierzęcenia do cywilizacji europejskiej, które znalazło ujście w formie zamachów? Gdzie tu nierzetelność? To jest ta słynna religia pokoju, której wyznawcy podrzynają ludziom gardła, rozjeżdżają niewinnych samochodami itp.?

 

To jest ta słynna odwaga muzułmanów? Mordowanie niewinnych w ohydny sposób? Tak chcecie nawracać? Dzięki Bogu, że w Polsce rośnie liczba osób, które trzeźwo oceniają zbydlęcenie waszych muzułmańskich współbraci. Jeśli nie chcecie być piętnowani to sami zacznijcie piętnować, ale nie Polaków, tylko waszych zezwierzęconych współbraci, którzy dokonują tych okropnych czynów. Po każdym ataku głośno i publicznie potępiajcie muzułmańskich samobójców, potępiajcie salafizm! Odcinajcie się od nich! Pomagajcie finansowo rodzinom ofiar zamachów. Dajcie prawdziwe dowody solidarności z poszkodowanymi! 

 

 

 Autor: Franciszek Klocek

Źródło: Mały Dziennik

11:24 22 września 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie