CYWILIZACJA

Moja mama przed śmiercią zobaczyła Jezusa…

Kathie Lee Gifford, chrześcijańska aktorka i prezenterka, opowiedziała o śmierci swojej mamy. „Wierzę, że umierając, widziała Jezusa” – przekonuje.

"Moja mama, gdybyście nie wiedzieli … zmarła wczoraj rano w swoim pięknym łóżku" – mówiła „Wierzę, że umierając, widziała Jezusa, a Jezus pomógł jej wydać ostatnie tchnienie. Ta myśl daje mi niesamowity spokój” 

 

Gifford wspomniała przy okazji, że jej zmarły w 2015 roku mąż Frank Gilford zawsze był ciekaw, jak będzie wyglądało niebo. Opowiadała, że odchodził bez strachu i lęku. Podobnie jak jej mama: "Moja mama nie bała się śmierci. Nie znam nikogo innego, kto by miał tak silną wiarę jak ona. Jestem jej niesamowicie wdzięczna za każdy dzień mojego życia. Nawet ze te wszystkie chwile, kiedy doprowadzała mnie do szaleństwa”. 

 

„Moja najukochańsza mama Joan wróciła do Jezusa. A my dzisiaj chwalimy Boga za jego obietnicę wiecznego życia i dziękujemy Mu za mamę”. 

 

 "Wiem, że wielu ludzi dziś na świecie przeżywa ból, troski i rozterki. Zamiast trwać w smutku, weź Boga za rękę, on naprawdę może Ci pomóc i zrobić dla Ciebie wiele rzeczy. Tam, gdzie jest miłość, tam nie ma strachu. Bog nas kocha. A nikt nie wiedział tego lepiej jak moja mama”.

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

"Pracujące niedziele niosą PUSTKĘ i PRZYGNĘBIENIE" – piszą biskupi i apelują – niedziela powinna być WOLNA od pracy

Rowiński: Czy dzisiejsza imigracja do Europy to islamska konkwista?

Redakcja malydziennik

Absurdalna logika aborcjonistów. Za gwałt ma być karane dziecko, nie gwałciciel

Redakcja malydziennik
Ładuję....