Mocny apel: Módlmy się, by Ameryka wróciła do Boga i skończyła z…

„Módlmy się za Amerykę, aby skończyła ona z aborcją i wróciła do Boga” - taki apel zamieściła siostrzenica Martina Luthera Kinga Alveda King na Facebooku. A przy okazji zwróciła się z surowymi słowami do celebrytów.
Alveda King przypomina, że wielu z celebrytów, którzy opowiadają się obecnie za aborcją, robi to, by usprawiedliwić własne działania. Wielu z nich, podkreśla King, miało aborcję. A z jej strony nie jest to zwyczajny zarzut. Ona sama bowiem, jak przypomina, także zdecydowała się na aborcję, i do tej pory odczuwa głębokie skutki tej decyzji. 

 

Na szczęście, uzupełnia King, obecnie więcej mówi się o skutkach aborcji, o niej samej, o nienarodzonych dzieciach. I dlatego dziś nie da się już twierdzić, że aborcja jest czyimkolwiek prawem. „Aborcja nie jest prawem obywatelskim jest zbrodnią przeciw ludzkości” - podkreśla King. I dodaje, że dlatego tak wiele organizacji walczy, aby z nią skończyć, a inne próbują pomóc kobietom i mężczyznom, którzy zmagają się z jej skutkami.

 

A na koniec prosi, by modlić się za Amerykę, aby odrzuciła aborcję i powróciła do Boga. Taka modlitwa jest potrzebna także Polsce. Bez niej nie wygramy! 

 Autor: TPT

Źródło: LifeNews.com/MałyDziennik

9:50 17 lipca 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie