Milioner zamordował 7-latkę. Konała w męczarniach gdy zwyrodnialec zadawał jej katusze

express.co.uk
55-letni milioner Robert Peters usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Prokuratura chce zmienić go na zarzut zabójstwa. W willi mężczyzny w Londynie policja natrafiła na siedmioletnią dziewczynkę z poważnymi obrażeniami ciała. Dziecko skonało w szpitalu. Milioner został aresztowany.
W piątek 3 listopada pod londyńską willę wartą milion funtów zajechały policyjne radiowozy i karetki pogotowia. Chwilę później mundurowi wyprowadzili z posiadłości milionera skutego kajdankami. Peters handlował zawodowo antykami.

 

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Funkcjonariusze znaleźli w jego domu siedmioletnią dziewczynkę. Policja podała, że dziecko miało ciężkie obrażenia ciała. W krytycznym stanie trafiła do szpitala gdzie lekarze walczyli o jej życie, jednak nie udało się jej uratować. Dziewczynka zmarła w sobotę 4 listopada. 

 

- Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok dziewczynki. W sprawie aresztowany został mężczyzna, który był znany dziecku. Usłyszał zarzut usiłowania morderstwa, który najprawdopodobniej zostanie zmieniony na zarzut morderstwa. Nikt inny nie jest podejrzany w sprawie - poinformował rzecznik prasowy londyńskiej policji.

 

Szczegóły sprawy nie są znane. Sąsiedzi Roberta Petersa są kompletnie w szoku. - Rozmawiałem z nim kilka razy, wydawał się rozsądnym człowiekiem. Nie wiem jednak nic o jego sytuacji rodzinnej. Jego samochód często znikał, w domu kręcili się różni ludzie - powiedział jeden z sąsiadów.

 

Robert Peters stanie przed sądem 1 grudnia.Autor: pw

Źródło: fakt.pl

14:55 6 listopada 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie