CYWILIZACJA FOTO

Mieszkańcy Łodzi w szoku. Pod ich blokiem wił się ogromny wąż! [FOTO]

To był niecodzienny widok dla mieszkańców osiedla Teofilów w Łodzi. Pod jednym z bloków sunął ogromny wąż. 

Zwierzę zauważyli lokatorzy mieszkający przy ul. Traktorowej w Łodzi. Na miejsce przybyli strażnicy miejscy z Animal Patrol. Służby zabezpieczyły zwierzę, a dzięki rozmowom z mieszkańcami udało się ustalić okoliczności tego niecodziennego zdarzenia. Okazuje się, że wąż należał do jednego z lokatorów i prawdopodobnie spadł z balkonu.

Czytaj także: Autobus z ludźmi wpadł w przepaść! Nie żyje…

W mieszkaniu, z którego pochodzi wąż, nikogo jednak nie zastano. Gad został umieszczony w Snake Zoo, gdzie trafiają egzotyczne okazy zwierząt, które udało się złapać strażnikom miejskim. Wąż pozostanie tam do czasu, aż zgłosi się po niego jego właściciel .

Nie wiadomo, w jaki sposób wąż – należący prawdopodobnie do rodziny wężów boa – znalazł się na balkonie. Pod zdjęciem węża, opublikowanym na facebookowym profilu Animal Patrol rozgorzała burzliwa dyskusja. Część osób twierdzi, że powinno się zakazać trzymania w domu niebezpiecznych zwierząt.

Fot. Esteban Alzate [CC BY-SA 2.5]

Komentarze

Zobacz także

[WIDEO] Terlikowski mocno o Święcie Reformacji: "gdyby reformacja wygrała, to prymas Polski, nawet gdyby był, to byłby kobietą i prawdopodobnie lesbijką"

Redakcja malydziennik

Bezczelni muzułmanie kpią sobie z Francuzów. Nazwali swoje dziecko… Dżihad!

Redakcja malydziennik

To już prawdziwa plaga! W Stalowej Woli policjanci pojmali kolejnego nożownika

Redakcja malydziennik
Ładuję....