POLITYKA

Metody Platformy: omamianie i okłamywanie Polaków. Andruszkiewicz: "PO tradycyjnie okłamuje Polaków, twierdząc teraz, że…

"PO tradycyjnie okłamuje Polaków, twierdząc teraz, że nie popiera przyjmowania imigrantów. To jest kłamstwo, bo kiedy Platforma rządziła, opowiadała się za przyjęciem tysięcy islamskich imigrantów w granice państwa polskiego i ta opinia była wielokrotnie podtrzymywana przez polityków PO i to jest dla mnie wiążące stanowisko tej partii" – powiedział w "Republice po południu" poseł Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz.

"Ja nie wiem, jak PO chciałaby odróżniać imigrantów od uchodźców, bo nawet wykwalifikowane służby na Zachodzie nie są w stanie tego zrobić. Okazuje się później, że ludzie przyjmowani jako poszkodowani uchodźcy organizują zamachy terrorystyczne. PO szuka różnych sposobów, by omamić Polaków, manipulować, wrócić do władzy, by dalej sprawować patologiczne rządy w państwie. PO jest ugrupowaniem podległym wobec różnych czynników zewnętrznych i na skinięcie palcem elit zachodnich zrobią wszystko, co im polecą" – stwierdził Adam Andruszkiewicz. 

 

Pytany o to, czy Polska będzie przymuszana przez Europę do przyjęcia uchodźców i będą nałożone na nasz kraj sankcje, poseł odpowiada: "Zwolenników nakładania sankcji na Polskę przybywa na Zachodzie. Myślę, jednak, że do tego ostatecznie kasty unijne się nie posuną, bo nałożenie sankcji na Polskę spotkałoby się z dużymi perturbacjami w UE i myślę, że Polska w tej kwestii znalazłaby sojuszników".

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Można? Można. Wielki Piątek dniem wolnym od pracy!

REWELACYJNE spoty na rocznicę Powstania Warszawskiego! ZOBACZ KONIECZNIE!

Redakcja malydziennik

Szwajcarzy mają dość islamskich porządków: właśnie przegłosowano, że imamowie nie mogą się modlić po arabsku, a meczety nie będą finansowane z zagranicy!

Redakcja malydziennik
Ładuję....