POLITYKA

Matka Kurka: „Geja” z gimnazjum zabiła Gazeta Wyborcza i dr Środa

Przyznam się do czegoś i to od razu, skoro w tytule same kontrowersje. Widziałem na portalu Czerskiej epatowanie samobójstwem „młodego geja”, który według relacji GW miał nie wytrzymać presji rówieśników i kompletnie mnie to nie wzruszyło. Jeśli się czyta na tym śmietnisku 1000 podobnych historii oderwanych od rzeczywistości i w większości przypadków pisanych pod ideologiczne zamówienie, to się człowiek zwyczajnie uodparnia. Przyznam się do czegoś więcej! W pierwszym odruchu miałem szczery zamiar wykpić tę historyjkę razem z tragedią, bo zwyczajnie nie kupuję takich gównianych opowiastek z wyraźnym ideologicznym stemplem, obojętnie skąd przychodzą. Coś mnie jednak zatrzymało i nie odezwałem się słowem, a to dobry wstęp, żeby powiedzieć wszystko – pisze Matka Kurka.

Kto do szkoły nie chodził, ten nie musi udawać idioty, a kto w szkole był ten doskonale wie i w większości przypadków doświadczył na własnej skórze wojny, która tam się nieustannie toczy. Wszystko i w każdej chwili może cię zabić. Umrzesz jeśli masz zaawansowany trądzik, piszesz lewą ręką, robisz zeza, nosisz okulary, jesteś daltonistą, kulejesz na lewą nogą. Taki sam los cię spotka, jeśli nie masz na tyłku najnowszych dżinsów, na stopach „najków” i na ramionach modnego plecaka. Bez „smartfona” nie pokazuj się na przerwie, jak upolowałeś chłopaka/dziewczynę jesteś na najwyższym szczeblu drabiny, gdy cię nikt nie podrywa lecisz na pysk. W szkole jest tak źle, że jak się uczysz to jesteś zasranym kujonem, gdy się nie uczysz, to jesteś debilem. Ogólnie rzecz biorąc szkoła jest piekłem, w którym szatani zawsze są czynni. Każda odmienność, każda indywidualność, każde odstępstwo od (nie)normy, kończy się tragicznie.

 

Nikt nie zgadnie ile w historii GW jest prawdy, chociaż oni zazwyczaj jakiś promil prawdy do propagandy wklejają. Roboczo uznam, że ta tragedia rzeczywiście miała miejsce i takie tło. Chodził do szkoły czternastolatek, który zapatrzył się w telewizję i nowoczesne „instagramy”, gdzie zobaczył „płeć kulturową”. Nikt mu nie wyjaśnił, że szkoła to nie bajka i to co fajne w komputerze, w szkole zamienia się ring. Taki sam los spotkałby Dawida, Rysia, Małgosię, gdyby chodzili na matematykę z różańcem albo w spodniach prasowanych na kant po starszym bracie. Propagandziści z Wyborczej i pozostali „toleraści” doskonale wiedzą jak działa ten mechanizm, a skoro są stażystami w redakcjach to do szkoły musieli chodzić. Doświadczali na własnym garbie szkolnej jatki, ale jak widać nic ich ta szkoła życia nie nauczyła.

 

Trzeba sobie wyznaczyć granice, dlatego wdzięczny jestem losowi, że mnie nie skusił, aby się z samobójczej śmierci „geja” śmiać. Nie ma w tym nic śmiesznego, to jedna z wielu szkolnych tragedii i od pozostałych odróżnia ją tylko jedna rzecz. Kiedyś nie było „smartfonów” i „najków”, ale szpan był zawsze. Co kto miał tym szpanował, jeden chińskim piórnikiem inny miniwieżą „Diora”, jednak intymnością nie szpanował nikt. Chodziłem do szkoły z homoseksualistami i lesbijkami i dowiedziałem się o tym dopiero wtedy, gdy zostałem ojcem. Nikomu do głowy nie przychodziło, żeby w szkole, gdzie można stracić życie z byle powodu, epatować swoimi skłonnościami. Ktoś mądry policzył, że w brytyjskich szkołach, które prowadzą „odważne” lekcje z „wychowania seksualnego” odsetek nastolatek zachodzących w ciążę jest wielokrotnie wyższy niż w polskim ciemnogrodzie, gdzie za środek antykoncepcyjny robi czosnek w pępku.

 

Dorosły człowiek doskonale wie dlaczego tak się dzieje. W wieku 14 lat człowiek chochlą jadłby seks, każde pobudzenie działa jak bomba atomowa i na widok pani zakładającej kondoma na banana wszystkie koleżanki dookoła wydają się miłościami życia. Do katalogu szkolnych wojen doszło odwieczne tabu, czyli seks, który tak naprawdę był od zawsze, ale nie w takiej formie i nie z takimi odchyłami. „Za moich czasów” nie istniały rankingi i grupy na „fejsie” pokazujące, która Małgosia ma 14 lat i nadal jest dziewicą. Teraz są to powszechne zawody, za co odpowiadają „nowoczesne” filozofie i trendy, które z dupy zrobiły twarz człowieka. Puenta? Czternastoletniego „geja” zabiła Gazeta Wyborcza i „wykłady” dr Środy.

Źródło: kontrowersje.net

Komentarze

Zobacz także

"Co to znaczy znać kogoś", "o działalności Amber Gold dowiedziałem się z reklam" – czyli cyrk Pawła Adamowicza przed Komisją Śledczą

Redakcja malydziennik

OTO Nowy Jedwabny Szlak dla dobra Europy: polsko-chińska inicjatywa gospodarcza! BĘDZIEMY POTĘGĄ!

Redakcja malydziennik

SZOK! W grobie Aleksandry Natalli-Świat również odkryto szczątki kilku osób

Ładuję....