CYWILIZACJA

MASAKRA! Syberyjski tygrys rzucił się na swoją opiekunkę w ZOO

Horror rozegrał się w kaliningradzkim zoo. Syberyjski tygrys rzucił się na swoją opiekunkę na oczach zwiedzających. Kobieta weszła do klatki żeby nakarmić zwierzę. Obecnie przebywa w szpitalu, lekarze określają jej stan jako ciężki.

Kiedy kobieta weszła do klatki natychmiast zaatakował ją tygrys, powalił na ziemię i przygniótł łapami. Tygrys ma 16 lat i nazywa się Tajfun, wcześniej nie przejawiał żadnych objawów agresji wobec pracowników.

 

Opiekunkę uratowali zwiedzający zoo. Kiedy zobaczyli co się dzieje zaczęli rzucać kamieniami i krzesłami z pobliskiej kawiarni w zwierzę i udało im się przegonić tygrysa. Jej twarz krwawiła. Kobieta krzyczała i próbowała walczyć ze zwierzęciem – opowiadał jeden ze świadków.

 

Kobieta wylądowała na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Kaliningradzie. Pacjentka przyjechała do szpitala z licznymi ranami na ciele. Kobieta jest przytomna, a jej stan określa się jako ciężki, ale stabilny. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – przekazał rosyjski minister zdrowia.

 

Tygrys podczas karmienia miał być zamknięty w innej części kompleksu.

 

Zookeeper screams in terror as Siberian tiger attacks her at feeding time https://t.co/BQZJPkGJwc

— The Sun (@TheSun) 5 listopada 2017

Źródło: rmf24.pl

Komentarze

Zobacz także

Tego nikt się NIE SPODZIEWAŁ. Pamela Anderson popiera polską lewicową partię!

Adam Gaafar

Czy teoria ewolucji ma sens? Oto pewien techniczny problem tej teorii!

Szok! Nauczycielka chciała sprzedać 13-letnią uczennicę. Na organy!

Redakcja malydziennik
Ładuję....