CYWILIZACJA

MASAKRA! Syberyjski tygrys rzucił się na swoją opiekunkę w ZOO

Horror rozegrał się w kaliningradzkim zoo. Syberyjski tygrys rzucił się na swoją opiekunkę na oczach zwiedzających. Kobieta weszła do klatki żeby nakarmić zwierzę. Obecnie przebywa w szpitalu, lekarze określają jej stan jako ciężki.

Kiedy kobieta weszła do klatki natychmiast zaatakował ją tygrys, powalił na ziemię i przygniótł łapami. Tygrys ma 16 lat i nazywa się Tajfun, wcześniej nie przejawiał żadnych objawów agresji wobec pracowników.

 

Opiekunkę uratowali zwiedzający zoo. Kiedy zobaczyli co się dzieje zaczęli rzucać kamieniami i krzesłami z pobliskiej kawiarni w zwierzę i udało im się przegonić tygrysa. Jej twarz krwawiła. Kobieta krzyczała i próbowała walczyć ze zwierzęciem – opowiadał jeden ze świadków.

 

Kobieta wylądowała na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Kaliningradzie. Pacjentka przyjechała do szpitala z licznymi ranami na ciele. Kobieta jest przytomna, a jej stan określa się jako ciężki, ale stabilny. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – przekazał rosyjski minister zdrowia.

 

Tygrys podczas karmienia miał być zamknięty w innej części kompleksu.

 

Zookeeper screams in terror as Siberian tiger attacks her at feeding time https://t.co/BQZJPkGJwc

— The Sun (@TheSun) 5 listopada 2017

Źródło: rmf24.pl

Komentarze

Zobacz także

[WIDEO] Dzieci czasem przeszkadzają w pracy, ale TE DZIECIAKI to NAJZABAWNIEJSZA rzecz jaką dziś zobaczysz!

Szwedzi oburzeni! Dom towarowy ogłosił pozamachową wyprzedaż produktów

Redakcja malydziennik

Zdrowe jedzenie nie zawsze takie zdrowe. W tym przypadku skończyło się TRAGEDIĄ

Ładuję....