MASAKRA! Syberyjski tygrys rzucił się na swoją opiekunkę w ZOO

thesun.co.uk
Horror rozegrał się w kaliningradzkim zoo. Syberyjski tygrys rzucił się na swoją opiekunkę na oczach zwiedzających. Kobieta weszła do klatki żeby nakarmić zwierzę. Obecnie przebywa w szpitalu, lekarze określają jej stan jako ciężki.
Kiedy kobieta weszła do klatki natychmiast zaatakował ją tygrys, powalił na ziemię i przygniótł łapami. Tygrys ma 16 lat i nazywa się Tajfun, wcześniej nie przejawiał żadnych objawów agresji wobec pracowników.

 

Opiekunkę uratowali zwiedzający zoo. Kiedy zobaczyli co się dzieje zaczęli rzucać kamieniami i krzesłami z pobliskiej kawiarni w zwierzę i udało im się przegonić tygrysa. Jej twarz krwawiła. Kobieta krzyczała i próbowała walczyć ze zwierzęciem - opowiadał jeden ze świadków.

 

Kobieta wylądowała na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Kaliningradzie. Pacjentka przyjechała do szpitala z licznymi ranami na ciele. Kobieta jest przytomna, a jej stan określa się jako ciężki, ale stabilny. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - przekazał rosyjski minister zdrowia.

 

Tygrys podczas karmienia miał być zamknięty w innej części kompleksu.

 Autor: fk

Źródło: rmf24.pl

12:25 6 listopada 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie