Masakra! Pastorzy, pastorki i rabin wspólnie poświęcili TO miejsce. Zabrakło tylko satanisty!

twitter.com/RCRChoice
Czterech pastorów i rabin „pobłogosławili” wspólnie miejsce, które same uznali za święte. „Święte” to ono może być jednak tylko dla szatana.
Ta międzyreligijna ceremonia odbyła się w ośrodku wykonującym późne aborcje w stanie Maryland. Ośrodek należy do aborcjonisty LeRoy Carharta, który od dawna wykonuje późne aborcje. Pastorzy pokropili miejsce wodą, co miało być znakiem jego uświęcenia. 

 

- Sąd Najwyższy potwierdził prawo kobiety do aborcji. Ale zanim zrobił to Sąd Najwyższy to  Bóg już to zrobił, bowiem to on obdarzył kobiety wolą i moralnością - wyjaśniał Carlton Veazey, jeden z pastorów błogosławiących miejsce mordu. Prosił on również Boga, by sprawił, że personel aborcyjnej kliniki będzie silny i bezpieczny. - I niech wszystko, co czynią, czynią dla Twojej chwały - modlił się. 

 

Właściciel kliniki zapewnia, że choć jego praca polega na abortowaniu dzieci w 30 tygodniu życia płodowego, to jest ona „religijna”. Pastorzy najwyraźniej uważają tak samo, choć jeśli można tu mówić o jakiejś religii, to jest to satanizm.Autor: TPT

Źródło: LifeSiteNews.com/MalyDziennik.pl

15:43 1 lutego 2018


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie