Mam bezpośrednie połączenie z Bogiem! Ten pastor przeszedł samego siebie. ZOBACZ!

hellochristian.com
Pastor Paul Sanyangore z Zimbabwe wywołał spore zamieszanie, kiedy powiedział, że ma bezpośrednie połączenie z Bogiem i niebem. I może dzwonić do Boga za pomocą swojego telefonu komórkowego.
Na filmie przestawiającym rzekomą rozmowę pastora z Bogiem widać go chodzącego w jedną i drugą stronę po kaplicy. Wewnątrz są wierni, a na środku klęczy kobieta z podniesionymi w górę rękami. "Halo, czy to jest Niebo" - mówi w pewnym momencie pastor do telefonu. "Jest tu ze mną pewna kobieta, co możesz o niej powiedzieć?.

 

"Bóg mi mówi, że powinniśmy modlić się za twoje dzieci, za dwoje z nich... Jedno cierpi na padaczkę, drugie na astmę" - mówi pastor.

 

"Niebo jest na linii!" - raz po raz wykrzykuje pastor.

 

"Mam bezpośrednie połączenie z Bogiem, właściwie mam jego numer, mogę zadzwonić do Niego, gdy tylko będzie to konieczne. Można w ten sposób z Bogiem rozmawiać, dlaczego miałbyś w to wątpić? Zadzwoń do niego, a dowiesz się, jak postępować. Dostałem ten numer, gdy się modliłem. Wtedy usłyszałem głos, który mi powiedział, żeby po prostu dzwonić do Boga" - mówił w jednym z wywiadów. 

 

Pytany o to, czy udostępni innym ten numer, powiedział, że zrobi to we własciwym czasie. Autor: gb

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

10:50 25 maja 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie