CYWILIZACJA

Maleńka Fiona Grace to WOJOWNICZKA! Tego nikt się nie spodziewał…

Autumn i David Dunn byli zachwyceni, kiedy okazało się, że spodziewają się czwartego dziecka. Ich radość jednak nie trwała długo…

Podczas jednego z badań dowiedzieli się, że ich córeczka jest śmiertelnie chora. Jeśli przeżyje poród, umrze po godzinie, góra dwóch.

 

Lekarze zdiagnozowlai u dziecka holoprozencefalię, czyli ciężką wadę wrodzoną, polegająca na niedokonanym podziale przodomózgowia. Dziewczynka miała także powiększone serce i problemy z wątrobą. W głowie dziewczynki nie było też płynu mózgowo-rdzeniowego. Na przeżycie nie miała żadnych szans.

 

Jako że rodzice dziewczynki, Autumn  i David Dunn, to osoby wierzące, odrzucili aborcję. Przygotowywali się na poród, a następnie pogrzeb swojego dziecka.

 

Fiona Grace urodziła się 3 stycznia. Z początku nie zapłakała: „To było przerażające. A potem usłyszałem jej pierwszy krzyk, i już wtedy wiedziałam, że ona będzie żyła” – opowiada Autumnn Dunn.

 

Po porodzie dziewczynka oddychała, jej serce biło, a jej mózg nie wykazywał oznak holoprozencefalię, dziewczynka co prawda miała torbiel na mózgu, ale dzięki szybkiej operacji została ona usunięta. Dziecko ma się dobrze, jest w domu ze swoją rodziną.

 

 „Jest jak każdy normalny noworodek. Je, płacze, brudzi pieluchy” – cieszy się mama dziewczynki. "To nasz cud" – dodaje. 

 

 

Źródło: fox17online.com

Komentarze

Zobacz także

Tragedia w Nowym Targu! Motocyklista uderzył w lądujący szybowiec. Nie żyje…

Adam Gaafar

Ta bomba niszczy wszystko! Amerykanie w końcu ją pokazali

Redakcja malydziennik

Czego uczy nas śmierć Charliego Garda. Wstrząsające słowa arcybiskupa!

Ładuję....