Lis MIOTA się w amoku! Grozi i pohukuje!

TV Republika
Żądanie reparacji od Niemiec to zbrodnia! – ogłosił w radiowej audycji redaktor naczelny tygodnika „Newsweek” Tomasz Lis. – Rządzi Polską człowiek obłąkany. Rządzi ekipa ludzi obłąkanych – dodawał.
Jacek Żakowski gościł podczas swojej audycji (TOK FM) Tomasza Lisa. Redaktor tygodnika "Newsweek" wypowiedział się na głośny w ostatnich dniach temat odszkodowań wojennych. Rachunek jest wybitnie prosty. Nie zobaczymy ani złotówki, będą same straty. Kaczyński ma tego pełną świadomość i niszczy polsko-niemieckie stosunki, niszczy polską pozycję w Unii Europejskiej. Absolutnie na zimno – stwierdził Lis.

 

Zamiast starania się o należne nam odszkodowania od Niemiec, redaktor "Newsweeka" proponuje budowanie dobrych stosunków polsko-niemieckich i dbanie o dobre relacje w Unii. Wszystko, co robi Kaczyński, jest wyprowadzaniem nas z Zachodu, a w konsekwencji może być wyprowadzeniem z Unii Europejskiej – kontynuował swoje fantazje Lis – To, co on robi, to jest zbrodnia. Zbrodnia i zdrada narodowa. Zdrada stanu. PiS totalnie demoluje nasze stosunki z innymi krajami. Demoluje totalnie wszystko, czego dotknie, wszędzie, gdzie wsadzi swoje łapy. Taka to jest ekipa. – Teraz mają całą władzę, więc rozpieprzą wszystko – oburzał się red. naczelny „Newsweeka”.


Fantazje Lisa trzeźwo skomentowała poseł PiS, Dorota Arciszewska-Mielewczyk.

Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę to, kto jest pracodawcą pana Lisa. Kto go zatrudnia i mu płaci. Ta sytuacja potwierdza, jak ważna jest kwestia repolonizacji mediów. Żadne państwo europejskie nie pozwoliło sobie na zawłaszczenie przez obcy kapitał w trzech czwartych rynku medialnego. Dzisiaj nie trzeba wojny zbrojnej, by uzyskać wpływ na kształtowanie umysłów i świadomości ludzi – stwierdziła poseł, która odniosła się też do słów o „obłąkaniu” lidera i innych polityków PiS-u. – Jeśli chodzi o inwektywy red. Lisa wobec prezesa PiS-u, to sam sobie wystawił świadectwo. Każdy może ocenić jego kulturę osobistą i stwierdzić, że to, co zrobił, to zwykłe chamstwo - podsumowała wybryki Lisa poseł Arciszewska-Mielewczyk.Autor: kf

Źródło: niezależna.pl

11:00 13 sierpnia 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie