Kuzyn Kaczyńskiego przyznał sobie łącznie 70 tys. zł w nagrodach. Dla podwładnych też jest hojny...

TV Republika
Hojność niesamowita! Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego (68 l.) Konrad Tomaszewski (68 l.) od dwóch lat rządzi Lasami Państwowymi. Szczodrze szafuje pieniędzmi wobec siebie i podwładnych! Tylko od początku 2016 r. swym pracownikom rozdał 442 tys. zł nagród, a sobie przyznał łącznie 70 tys. zł! - donosi Super Express.
Przeciętny zjadacz chleba może tylko pomarzyć o tak sutych dodatkach do pensji. Super Express powołując się na informacje pozyskane z biura prasowego Lasów, podał, że "w 2016 r. średnio każdy pełnozatrudniony w instytucji zarządzanej przez Tomaszewskiego dostał miesięcznie dodatkowo aż 1074 zł, a w 2017 r. średnio o 471 zł więcej do pensji".

 

 

Tabloid zauważa również, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc kwota nagród zapewne wzrośnie. Począwszy od 2016 r., Tomaszewski dostał już dodatkowo aż 70 tys. zł! Jest to sowity dodatek do i tak gigantycznej pensji. Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego jako dyrektor Lasów zarabia miesięcznie aż 18 tys. zł. Zastępcy Tomaszewskiego również otrzymali hojne nagrody. Dyrektor do spraw gospodarki leśnej dostał aż 60 tys. zł, podobnie jak dyrektor generalny do spraw rozwoju. Zwykły Polak może się uśmiechnąć pod nosem i cieszyć szczęściem bliźniego... ewentualnie pomarzyć.

 

Lasy Państwowe to kolejny monopolista po innych spółkach skarbu państwa, gdzie praca jest praktycznie dziedziczona z pokolenia na pokolenie, poza wybitnymi fachowcami, których Lasy potrzebują. Przypominają się czasy regali królewskich oddawanych w zarząd różnym rodzinom, które dorabiały się potem fortuny.Autor: fk

Źródło: Super Express

12:07 30 października 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie