Kupiłeś dziecku taką zabawkę? Natychmiast oddaj ją do sklepu. JEST NIEBEZPIECZNA

Tesco prosi klientów o zwrot zabawki, która może być groźna dla zdrowia i życia dzieci. Chodzi o konkretne serie grzechotek Kids II Oball. Małe elementy umieszczone wewnątrz zabawki mogą się wysypywać stwarzając ryzyko zadławienia. Sklep przyjmuje zwroty i oddaje pieniądze nawet bez okazania paragonu.
Sieć Tesco ostrzega przed niebezpieczną zabawką. Producent, firma Kids II UK Limited poinformowała właśnie o wycofaniu ze sprzedaży wadliwego produktu. Chodzi o grzechotki Kids II Oball zakupione po 1 stycznia 2016 r. Wycofanie dotyczy modelu numer 81031 (różowa, niebieska, zielona, pomarańczowa) z jedną komorą zawierającą wszystkie pomarańczowe koraliki, oznaczonego następującym kodem "T": T3065, T0486, T1456, T2316 i T2856. Kod ten znajduje się na małym trójkącie na wewnętrznej powierzchni produktu.

 

Zabawka pochodząca z wymienionych partii może być bardzo niebezpieczna! "Istnieje ryzyko, że małe koraliki mogą wydostać się z komory. Dla dzieci poniżej trzeciego roku życia tego typu małe części mogą stanowić ryzyko zadławienia się. Firma KidsII UK Limited dziękuję Państwu za współpracę i przeprasza za wszelkie niedogodności" - czytamy w komunikacie. 

 

 

Jeśli masz w domu taką zabawkę, zabezpiecz ją i jak najszybciej odnieś do najbliższego sklepu Tesco. Tam otrzymasz zwrot równowartości ceny zakupu w gotówce. Sieć zapewnia, że nie jest do tego konieczny paragon. Autor: MT

Źródło: fakt24.pl

7:11 18 kwietnia 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie