CYWILIZACJA POLITYKA

KSIĄDZ napisał prawdę o Bodnarze. Za karę Facebook zablokował jego wpis!

„Proszę jak wygląda wolność słowa w Trzeciej RP! Przed chwilą FB Marka Zuckerberga zablokował mój wpis o RPO. Czy Adam Bodnar zaprotestuje przeciw tej cenzurze z taką samą determinacją jak ws. Elizy Michalik?” – napisał ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski na Twitterze. 

Ksiądz odniósł się do wpisu Adama Bodnara na Twitterze. Rzecznik Praw Obywatelskich wyraził w nim zaniepokojenie odejściem z telewizji Superstacja liberalno-lewicowej dziennikarki Elizy Michalik.

„Odejście @EMichalik z @tvsuperstacja to niezwykle ważny powód do refleksji nad stanem wolności mediów w Polsce. Red. Michalik sobie zawodowo poradzi. Nie mam co do tego wątpliwości. Ale czy nie kurczy nam się kolejny raz przestrzeń debaty publicznej?”

– pytał Bodnar.

W odpowiedzi ks. Isakowicz-Zaleski napisał na swoim Facebooku, że na końcówce swej kadencji RPO powinien zająć się poważniejszymi sprawami niż „lobbowanie na rzecz osoby zatrudnionej w prywatnej stacji”. Wyraził też sugestię, że jeśli Bodnar tego nie umie, to powinien pomyśleć nad rezygnacją z urzędu.

Czytaj także: Kim był dziadek Angeli Merkel? Tego o kanclerz Niemiec NIE WIEDZIAŁEŚ!

Wpis duchownego nie spodobał się Facebookowi. W konsekwencji komentarz ks. Isakowicza-Zaleskiego został zablokowany. Dopiero po jakimś czasie serwis zmienił widoczność postu z prywatnej na publiczną.

Komentarze

Zobacz także

SZOK! Szwedzka policja nie ma szans w starciu z emigrantami. Mamy nagranie

Redakcja malydziennik

Czy chrześcijanin ma prawo zabijać podczas wojny? Dowiedz się!

Redakcja malydziennik

„Kocham cię, zobaczymy się w niebie”. Ta mama oddała życie za swoje szóste dziecko

Redakcja malydziennik
Ładuję....