Ks. Wojciech Lemański bezczelnie o innym kapłanie: ks. Zaleskiemu odbiło zupełnie!

TV Republika
Zaczadzony oparami absurdu i nienawiści ks. Lemański ubliża ks. Isakowiczowi-Zaleskiemu. Cała sprawa dotyczy niegodnych słów bp. Pieronka, w których hierarcha nazwał samobójstwo bohaterskim czynem. Pieronek przyniósł tym samym wstyd sobie i polskiemu Kościołowi.
Ksiądz Isakowicz-Zaleski skarcił bp. Pieronka za te skandaliczne słowa, nazywając hierarchę "heretykiem". Nie trzeba było długo czekać, by został pokąsany przez dyżurnego księdza opozycji totalnej - ks. Wojciecha Lemańskiego.

 

- Ksiedzu Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu odbilo zupełnie. Nazywać publicznie biskupa Pieronka heretykiem i gorszycielem maluczkich może tylko czlowiek, któremu się w glowie poprzestawiało. - napisał rozzłoszczony ks. Lemański, kompletnie zapominając, że upominanie braterskie jest chrześcijańskim obowiązkiem.

 

Uczyć biskupa Pieronka Ewangelii może tylko ksiadz, który uwierzył, że sam jest podobny do - "Jarosław Polskę zbaw". - szydzi dalej suspendowany duchowny.

 

- Biedny ksiadz Tadeusz. Chyba dopadła go ta straszna choroba szerząca się ostatnio w naszym kraju. Chyba zaraził się nienawiścią. Biskup Pieronek księdzu Tadeuszowi z pewnością przebaczy, ale ile jadu jeszcze ten ksiądz wsączy w naszą codzienność - aż strach pomyśleć. - kończy kapłan Lemański.

 

A co z jadem i nienawiścią, którą wsącza ksiądz codziennie do serc ludzi, którzy czytają księdza wpisy na facebooku? Czy zdaje ksiądz sobie sprawę, że jest zgorszeniem dla wielu maluczkich? Pan Jezus  wyraźnie mówił, że lepiej gorszycielowi uwiązać kamień na szyi i wrzucić go w morze niż żeby miał być zgorszeniem dla jednego z tych małych.

 

Pan Jezus wyraźnie powiedział także, że "jeśli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony". Wygląda na to, że taką "ręką" czyli rzeczą, którą trzeba odciąć jest dla ks. Wojciecha Lemańskiego konto na facebooku. Niech ksiądz je usunie, naprawdę, zaoszczędzi ksiądz masie ludzi wiele zgorszenia, a sobie wielu grzechów.

 

 Autor: wk

Źródło: facebook.com / Mały Dziennik

15:40 7 listopada 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie