CYWILIZACJA RELIGIA

Kościół pod lupą mediów. Krytykują polskiego papieża Jana Pawła II

Ostatnio powstało wiele produkcji, które nagłaśniają ciemne strony Kościoła. Teraz na celowniku znalazł się nasz papież Jan Paweł II.

Tomasz Sekielski zapowiedział swój kolejny film. Będzie opowiadał o tuszowaniu pedofilii w Kościele, co według niego było prawdopodobnie udziałem Jana Pawła II.  Ma to być trzecia produkcja filmowa braci Sekielskich, opowiadająca o patologicznych zachowaniach księży.

 

CZYTAJ TAKŻE: Wreszcie wiadomo, kiedy nadejdą upały! Mają pojawić się już w…

 

Bracia Sekielscy nakręcili już jeden dokument „Tylko nie mów nikomu”. Odniósł on wielki sukces, obecnie ma ponad 22 mln wyświetleń. W związku z tym bracia Sekielscy kontynuują nagłaśnianie pedofilii w Kościele poprzez drugi film „Zabawa w chowanego”. Ogłosili także trzecią produkcję, która skupi się wyłącznie na postaci Jana Pawła II. Znajdziemy w nim odpowiedź na to, czy papież wiedział o pedofilii i czy ją zwalczał.

 

Jaki jest stosunek Kościoła do pierwszego filmu Sekielskich? Księża uważają, że dobrze, że sprawa pedofilii jest nagłaśniana i o niej się mówi. Jednak nie można też przesadzić ze skalą problemu i przedstawiać całego Kościoła w złym świetle. Nie każdy ksiądz jest pedofilem i nie każdy dotyk księdza świadczy o jego złych zamiarach

 

Źródło: wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Argentyńscy policjanci stanęli twarzą w twarz z UFOLUDKIEM? Są zdjęcia i nagranie!

Redakcja malydziennik

Dlaczego diabeł boi się św. Jana Pawła II. MUSISZ TO KONIECZNIE PRZECZYTAĆ!

Redakcja malydziennik

Wspierania finansowe Planned Parenthood jak wspieranie finansowe nazistowskich obozów śmierci. Amerykański kaznodzieja ostro do córki Busha

Ładuję....